Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 16/F (rövidrövidMÉ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 16/F (rövidrövidMÉGMINDIGRÖVIIIIIID! Négynégynégy)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Régen (szerintem) sokáig bírtam maszturbálni (min. 20perc), viszont egy fél éve kb. csak gyors kicsapom, ráadásul napi többször ilyen 1-2perc alatt. Tegnap este megint sokáig akartam húzni, hogy próbáljak visszaszokni, de csak 5percig bírtam, ráadásul ezalatt többször is meg kellett álljak 1-2másodpercekre. Szeretném hogy LEGALÁBB addig bírjam, mint régen, hogy ne legyek gyorstüzelő gépágyú. Ja, ha számít valamit "természetesen" szűz vagyok, azért is szeretném húzni a dolgot, hogyha egyszer TALÁN odajutok a szexhez akkor ne süljek el egyből. Köszi a válaszokat

16/F


2011. júl. 29. 00:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolj! Majd szép lassan újra menni fog, olyan sokáig!
2011. júl. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Na és ha elsülsz egyből?! Feláll az újra, a második menetben majd tovább bírod. :D
2011. júl. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél féléves szüzességi fogadalmat,s közben szerezz barátnőt is,de mint leírtam vele se legyél együtt minimum 6 hónapig.Az a jó ha már nem bírod tovább,és akkor feküdj le a lánnyal:D
2011. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Cicuskaaa123 ***** válasza:
Gyakorolj, majd úgy fog menni, mint régen.
2011. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

Húú gyerek. Látom te a faszveréshez is hülye vagy.

Nah felvilágosítlak. Sztem te az elejétől kezdve teljes tempóba csinálod a dolgot és azért mész el hamar. Erre mondják azt hogy gyorstüzelő leszel az ágyban. Te hamar kielégülsz, a csaj meg ottmarad egymaga kielégítetlenül.


Konzekvencia: a csajt mégegyszer nem dugod meg, mert elhúz.


Am vannak ilyen gyakorlatok, amiket egyaránt lehet matyizás közben is meg dugás közben is használni, hogy tovább bírjad.


Remélem tudtam segíteni.

2011. júl. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

utolsó. te se voltál ott olvasás órákon úgy látom (ha már te is ilyen stílusban írtál).

tudom mire mondják azt, ha valaki gyorstüzelő bázze -.-'

egyszerűen én se szeretem, hogy ilyen gyorsan sülök el, az meg főleg nem jó, ha meglátom a csajt és el is sültem. ráadásul ha én elmegyek korábban, van bennem annyi, hogy kielégítem valami módon már őt. mellesleg, ha a lány benne lenne, mehetne a második menet lazán, mert elélvezés után is ugyanolyan kemény a farkam.

2011. júl. 29. 00:37
 7/20 anonim válasza:
Jó, akkor kezdjük ott hogy olyan időpontot válassz amikor tudod hogy több órán át üres a lakás, aztán nyújtsd el ameddig tudod. Nyugi nem te vagy az első aki ilyen problémákkal küszködik.
2011. júl. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Vágd le!
2011. júl. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szarjál rá. Csapd ki, amennyiszer, amilyen gyorsan csak tetszik, a dugás meg amúgy is tök más. Először ott se fogod sokáig bírni kár ezen aggódni, majd ha később se bírod az a gáz.
2011. júl. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Csináld azt, amit tegnap este, vagyis állj meg mindig másodpercekre, aztán folytasd. Nem baj, ha eleinte elmész 5 perc alatt. Ha így csinálod többszöri alkalommal, akkor egyre tovább fogod bírni, egy idő után majd eléred a 20 percet is. Jó gyakorlást! :)

Ja hozzátenném én lány vagyok... :)

2011. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!