Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom szeretkezés közben kb 6-7 perc után már el is megy? ! és ez így megy már több, mint féléve.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 21:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%
15 perc?? Ez most komoly? Hüledezve olvasom...nem felvágásból mondom, tényleg nem, de szerintem akkor jó, ha órákig is eltart...én nem is akarnék negyedóra alatt elmenni...milyen lenne már? Úristen, komolyan le vagyok döbbenve...
2009. ápr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
én is levagyok döbbenve.. ne mondjátok már,h normális is jó és fogadjam el,h 6 perc a max!!?
2009. ápr. 7. 09:51
 13/16 anonim ***** válasza:
56%
hát olvass utána az átlag időnek szexszakértő, én is bírom sokszor tovább meg félórákig de nem lehet elvárni senkitől...az átlag igen is az a 10 estleg 15...te meg tanulj meg az alatt az óra előjáték alatt elmenni, erre még nem gondoltál? mert úgy lenne a normális
2009. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%

22:46-os hozzászóló...

Tudod, a túl hosszú szex már fárasztó, és unalmas... Az egy igen elnagyolt sztereotípia, hogy egy nőnek a minél hoszabb annál jobb dolog érvényesül... Kb annyi az igazságtartalma, minthogy a sör sörhasat növeszt...Ez is csak egy kitaláció, itt van rá a bizonyítékom:

[link]


És itt a bizonyíték, hogy az aktus időtartama ennyi:

[link]

3-13 perc, ennyi!!! Előjáték, etc, amivel lehet hosszabítani, használd ki! Ha nem elég, akkor meg vegyél segédeszközt, ennyi!

2009. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Most itt mondjátok neki hogy vegyen segédeszközt meg több előjátékot,de ha a helyében lennétek és ti se mennétek el 6-7 perc alatt azért kicsit másképp gondolnátok.Egy csajnak több idő kell általában még ha van előjáték akkor is.Nem azt mondom hogy órákig tartson, de egy fél óra+előjáték mindenkinek jólesik és szerintem ez lenne a természetes, hogy mind a két fél élvezze.
2010. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

És hogy a kérdésedre is feleljek.

Minden pózban ugyanolyan hamar elmegy a barátod?lehet hogy ez a probléma

Ha túl stresszes az is lehet egy ok.

2010. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!