Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a lenyelt spermának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a lenyelt spermának vannak pozitív hatásai: szebb bőr, haj, stb.?

Figyelt kérdés
Amikor orálisan elégítem ki a partnerem, ami elég gyakran megesek, mindig lenyelem a "végterméket", de még semmi pozitív hatást nem észleltem magamon. Ellenkezőleg. Fáj/ég a gyomrom, és aznap már nem eszem, mert tuti kihánynám. Nem undorodom a dologtól, egyszerűen olyan, mintha elrontottam volna a gyomrom. Emiatt peidg egyre gyakrabban elgondolkodom azon, hogy lenyeljem-e.
2008. márc. 3. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem esik jól, ne nyeld le. Vagy igyál mindjárt rá vizet. De ez nem erőszak, ha nem jó, ne csináld.

Azt már hallottam, hogy kutatások szerint 12 féle vitamin van benne, inkább élvezzen a bőrödre és dörzsöld bele.-) arról még nem hallottam, hogy ha lenyeli valaki, hat... Én nem változtam tőle..

2008. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Én nem vettem még észre ilyen pozitív hatást.Ha rosszul vagy tőle ne nyeld le.
2008. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes ez a gyomorégési tünet. Ugyanis a sperma lúgos, tehát inkább savlekötő hatása van. Szerintem ez nálad inkább pszichés. Én a helyedben nem nyelném le ha ennyire rossz neked.
2008. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Na, ilyeneket találnak ki a pasik, hogy lenyeljük.

EL NE HIGGYÉTEK! Egyszerűen nem árt és kész...



"A Cambridge Egyetem jeles kutató Professzora: Dr. Prof. George Winston Dunkel nemrégiben meglepő tanulmányt készített, - és adott közre, nem kis meglepetést okozva - az emberi spermium tulajdonságait, és mivoltát illetően. A professzor már-már arcpirító nyíltsággal beszél az ondó gyógyhatásáról, és annak sokszínű felhasználási lehetőségéről.


Prof. Dunkel elmondja: a tanulmány azért készült, mert manapság az emberek egyáltalán nincsenek tisztában az emberi spermium gyógyhatásaival, és ha erről kezdünk beszélni, mindenki csak hárít, és mentegetőzik. Úgy tesznek, mintha valamilyen bűn volna felfedni az ezzel kapcsolatos igazságokat. A tanulmány ezennel fellebenti a fátylat a prűdség homályáról, és végre átláthatóvá teszi a nők számára mivel is kerülnek nap-mint nap közvetlen fizikai kapcsolatba, vagy így, vagy úgy.



Néhány részlet a tanulmányból:

"Az emberi spermium az egyik legszentebb dolog a világon, hiszen ez az élet forrása. Ettől az anyagtól, már csak egy van ami beltartalmilag talán értékesebb: az anyatej. Semmi más. Több, mint 27-féle teljesen természetes vitamint, legalább 10- féle nyomelemet, mikro, és makro elemeket tartalmaz, ezekívül életenergiától duzzadó sejteket is. Ez az anyag, ha a nő szervezetébe jut, számos hatást válthat ki: létrehozhat ott - a nő petesejtjével egysülve - új életet, de orális fogyasztás esetén számtalan egészségügyi problémát is rendkívül jó eredményekkel kezelhetünk vele. Használható például: krónikus migrén esetén, belső szervi panaszok, emésztőrendszeri problémák, nátha, influenza, gyuladásos panaszok, (pl. torok) rák, sklerózis (egyensúlyi zavarok) hajhullás, gombás fertőzéseknél, (igen magas fertőtlenítő hatása is van) candida albicans, vitaminhiány, nyomelem hiányos állapotok, álmatlanság, klimax hatékony kezelése, és még egy sor rendellenességnél. A nők többségének sajnos fogalma sincs mi van a "kezükben" és nem is használják semmire, az élvezeteken kívül."



Prof Dunkel elmondja még: "Az ondó direkt orális felhasználása a mai nők szokásává kellene hogy váljon, és rendszeresen élniük kellene ezzel a fantasztikus lehetőséggel. (EZ FANTASZTIKUS - és MOST JÖN AZ ESTI MESE JAVA) Ha így tennének, életük könyebbé, és boldogabbá válhatna, és lényegesen kevesebb nőt látnánk az ambuláns rendeléseken is. Azt kell megértenünk, hogy a sperma egy közvetlen életenergia, tele olyan anyaggal, amire a szervezetnek nagy szüksége van. Ez az életenergia - rendszeres fogyasztása mellett - képes átíródni a nő testére, és kihathat egész lényére, fizikai állapotára is. Az ilyen nők energikusak, vidámak, nyugadtabbak, és lényegesen kevesebbszer betegszenek meg, és a libidójuk is jelentősen javult. Azok a nők, akik nem fogyasztják, kedvetlenebbek, fáradékonyabbak, stresszesebbek, így hajlamosabbak a betegségekre is. (sajnos a mai nőkre ez a jellemzőbb) Teljesen mellékhatás nélkül szívódik fel, és csaknem 100%-ban képes hasznosulni a szervezetben. A kockázat igen minimális, gyakorlatilag nulla, hacsak nem egy AIDS - ben szenvedő férfi a partnerünk. Ebben az esetben tekintsünk el a fogyasztásától. (TEKINTSÜNK EL??? - MICSODA SZÓHASZNÁLAT)

A sperma íze és minősége is maghatározó lehet: a férfi alkohol, kávé, és cigaretta fogyasztásától erősen függhet. Függ még a bevitt táplálék minőségétől is. Kutatások támasztják alá, hogy a növényi táplálékon élő férfiak spermája - akik nem dohányoztak - életképesebb, és aktívabb, mint más társaiké, akik ezzel nem törődnek. Így az ondójuk gyógyhatása is nagymértékben csökkenhet, ám ha felhagynak rossz szokásaikkal, néhány héten belül jelentősen javulhat az állománya. Összegezve: az egészséges életet élő férfi spermiumja egy életelixír (HUHA, LEHET AZ ÖRÖK ÉLET TITKA) a nők számára, amivel ideje lenne élni is. Hiszen tőlük keletkezik, ők duzzasztják a férfiakban, és nekik is kellene felhasználniuk a mindennapjaikban. Amíg ez tabu téma marad, addig sok beteg nőt leszek kénytelen még kezelni" (DE JÓ TUDNI, CSAK EZÉRT VANNAK BETEG EMBEREK?)

2008. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Tapasztalat!!!Nekem nagyon nagyon lassan nő a hajam.Mióta elkezdtem orálozni,azóta angyon gyorsan nekiindult.Ráfogtam az eddig semmit sem ható Biovánne gyógyszeremre(haj,köröm bőr szépségenek megőrzésére)Aztán mióta a barátomat egyszer kézzel elégítettem ki,furcsa volt az ondója:olyan nyúlós,egyben volt(mindíg fürdik,mert tisztaság mániás).Isten biz,rámjött a hányinger!Azóta nem nyelem le a spermiumot,sőt még csak nem is a számban megy el,hanem szól,és gyorsan a számon kívül élvez el.Viszont,azóta a hajam megállat a gyors növekedésben!!Szóval ez tényleg igaz!!!!Üdv :)(ez most nem vicc komolyan!)
2008. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
fújj....
2008. márc. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Háát, az én tapasztalatom, az hogy simább arc bőr,és még ha pattanásos vagy,és rendszeres nemi életet élsz,ez is csökkenhet.Tehát nem leszel annyira pattanásos.A hajad is simább lesz tőle.Hidd el,nem viccelek.Saját bőrömön tapasztaltam.Puszi
2008. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
láccik h mikre nem képesek a pasik azért h elérjék amit akarnak. tudod van a gecib? 5%-a himivarsejtek A sperma maradék 95 százaléka a spermaplazma, amely különböző járulékos nemi mirigyek váladékának elegye,ebben uszkálnak a kis himivarsejtek. el ne higgyétek már h bármire is jo hatással lenne....ha igy lenne már minden krémbe meg mindenbe azt raknának... o te jó ég! Jó hülye aki elhiszi ezt....
2008. ápr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az 5%-on kívül a többi nagy része táplálék és vitaminok. Tiszta fehérje. Rendkívül tápláló - gondold csak el, hogy versenyfutóknak (úszóknak) kell benne maximális teljesítményt nyújtani - ellenséges, savas közegben.
2008. ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Már a boszorkányok korában is, mint "fehér fény" emlegették és mindenféle jótékony, gyógyító hatást tulajdonítottak neki.
2008. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!