Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet rosszul orálozni a nőt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet rosszul orálozni a nőt?

Figyelt kérdés
2008. márc. 3. 15:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Személyes tapasztalat.

Igen lehet.

Nő vagyok.

2008. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
de lehet ám
2008. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet, de a reflexeiből meg ha figyelsz a patneredre akkor tudni fogod h jo e neki
2008. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
személyes tapasztalatom, hogy kevés olyan pasi van, aki igazán jól csinálja... sajnos :(
2008. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges, mit ahogy a pasik is szokták mondani h a csaj nem jól sz..ott.. nekem szerencsére a párom nagyon jól csinálja. de az interneten lehet találni úgymond hasznos tippeket h hogyan is kéne csinálni
2008. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rosszul csinálni.De ha azt akarod hogy a partnerednek jó legyen akkor ne neten tanulj hanem a lányt kérdezd,vagy mondd neki hogy irányítson,mert mindenkinek máshogy jó.Az én párom jól csinálja,de én szoktam neki mondani hogy éppen mire vágyom.Van amikor gyengéden szeretem,van amikor meg vadabban.Minden a jó kommunikáción múlik,nem kell szégyellni erről beszélni.
2008. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
A legtöbb pasinak fogalma sincs, hogy kell jól csinálni!SAJNOS! Utánna nézhetnétek a neten, mert van egy pár oldal, ami azzal foglalkozik, hogy is kell jól lefetyelni! ;)
2008. márc. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Igen lehet rosszul orálozni egy nőt, főleg ha elvárja, hogy csináld minnél többször, viszont ő sosem viszonozza. Na akkor kimondottan rosszul megy:D
2008. márc. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Jaj nehogy már a netről tanuljon meg vki jól nyalni, mert szétröhögöm magam!! A szerelmeddel az ágyban kell megtanulni ,nem pedig ahogy más ember leírja!Mond a csajnak, h mondja hogy jó neki, erősen gyorsan vagy lassan gyengéden vagy újazzon is közbe meg ilyesmi!Amúgy meg látni fogod, h mikor élvezi igazán!!(ha nem vagy balfasz)
2008. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém, ha lenne annyi 100asom ahány órát olvasgattam ezekről a dolgokról csak hogy jobban menjen...hát elvinném a csajomat minden szombaton vacsorázni XD Mindenesetre nagyjából bejöttek a dolgok amiket a neten olvasgattam. De egy kicsit tanácstalannak érzem magam néha...gyakran olyan mintha nem is ott lenne, teljesen elfeledkezne róla, hogy ott vagyok vagy nem tudom, máskor meg meg majd megőrül. Nem értem. Ebben tudna valaki segíteni? feleslegesnek érzem új topic nyitását emiatt a kérdés miatt
2008. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!