Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi okokból csökkenhet nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okokból csökkenhet nagy mértékben a libidó?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 06:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet: a lelki nyavalyákon át egészen a testi problémákig minden. Okozhatják különböző gyógyszerek, italok, a dohányzás, egy esetleges műtét, stb...
2011. aug. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Jó pár hónapja nem szeretkezünk rendszeresen,miattam!Nem kívánom egyáltalán!Még csak nem is gondolok rá!Ez azért már gáz!Fogalmam nincs mitől lehet!Elötte nem volt ilyen!
2011. aug. 4. 06:26
 3/20 anonim ***** válasza:
nemed? velem is ugyanez van...:/ hónapok óta nem kívánom, pedig előtte minden másodpercben a szexen járt az eszem! és én sem tudom, mitől van, mert még mindig szeretem a barátom... 20/L
2011. aug. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlótól is lehet, sajnos.
2011. aug. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Lány,és én is eléggé nagy szexuális étvággyal voltam!Eddig!...Enyhe depresszióm tuti van,alkoholt nem fogyasztok,dohányzom,lehet hogy lesz műtétem petefészek ciszta eltávolítás miatt!...Mi lehet az oka?Sajnálom szegény párom!Vagy esetleg elmúlt a szerelem és csak simán szeretem?
2011. aug. 4. 06:33
 6/20 A kérdező kommentje:
Már régóta szedem a Belarát,eddig nem vettem észre közbe ilyesmit!
2011. aug. 4. 06:34
 7/20 anonim ***** válasza:
Rá lehet fogni, hogy a ciszta miatt:((
2011. aug. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Az miatt?De miért?Akkor sűrgősen kiszedetem ha még ott van!Múlt hónapban kellett volna vissza mennem,de közbe költöztünk stb és nem jutottam el odáig!Utolsó kontrollon egyébként csökkent a mérete,remélem eltűnt!Szokott fájni néha,de nem úgy mint az elején!
2011. aug. 4. 06:38
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha az orvos javasolja, mindenképpen vetesd ki. A petefészek hormont termel, ami befolyásolja a libidót.
2011. aug. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Értem!Remélem felszívodott,és nem lesz szükség műtétre!Félős fajta vagyok!...De viszont jó lenne már ismét kívánni a szexet!
2011. aug. 4. 06:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!