Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leszokni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leszokni az önkielégítésről?

Figyelt kérdés
2008. márc. 3. 17:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%

Hasonló "problémával" küzdök én is....

Nemtudom te milyen okból akarsz leszokni (ez érdekelne!! ), de én azt mondom a többiekkel ellentétben, hogy bár természetes, meg minden, de a vele járó kielégülést Isten férfi és nő között teremtette, és az, hogy magadnak csinálod, lehet ennek a férfi-nő közötti gyönyörnek a kárára megy. Most gondolom mindenki felháborodik, meg jönnek a "miért teremtette olyan hosszúra a kezünk, ha nem arra" típusú beszólások, de higgyétek el: a rabjának lehet lenni, ami akár oda is vezethet, hogy már nem tudod úgy élvezni a partnereddel az együttlétet, mert hisz magadnak is tudsz örömet okozni...és nem kell egy másik valakire is figyelni közeben... Én is vágyok rá, de igyekszem elterelni a figyelmem.

Tehát a válaszom: ha érzed, hogy bizsereg ott lenn, kezd valami olyat csinálni, ami leköt (lehetőleg menj emberek közé). Nehéz, és vissza lehet esni, de érdemes. Főleg ha van egy párod,akit szerethetsz,és örömet okoz.

Ha nincs, és nem vagy vallásos, akkor viszont bárhogy érvelek, tényleg nem tudsz leszokni, és nem is kell - hisz jó, és te sem akarod abbahagyni.. Minden fejben dől el...

bocsi, h hosszú voltam...

2010. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék leszokni róla vallási okokból, de sajnos elég nehéz. Nem rég kipróbáltam és sikerült az önmegtartóztatás csak kb. 9. napon éjjeli magömlésem volt, ami mondjuk természetes.
2010. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 janka hunor válasza:
az egesz maszturbaciot akkor akarja csinalni a szervezeted amikor nyugot,biztonsagban erzi magat es ezzel akarja magat kenyesztettni , es ugy kell leszokni rola hogy probald meg magad ne biztonsagban erezni pl: horror film,stb
2013. dec. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

11-es, ja rabja vagy az evésnek, szokj le róla


a tested csupán porhüvely, állj ellen a hús gonosz csábításának!

2013. dec. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!