Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez már biszexualitás? Többet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már biszexualitás? Többet érzek a legjobb barátnőm iránt, mint kéne?

Figyelt kérdés

Normális ez? Nagyon szeretem. Túlságosan is. Ilyen szeretetet még soha nem éreztem senki iránt. Gondolkoztam, hogy lehet ez már kicsit fura...de mivel nem vonzódtam, hozzá szexuálisan sőt csókra se tudtam volna gondolni vele kapcsolatban ezért úgy gondoltam, hogy nincs "baj". Amikor megfogtuk egymás kezét vagy megöleltük egymást, akkor éreztem, valami szerelem félét. Aztán nyári szünet előtt voltunk egy házibuliba, ahol kicsit lerészegedtem, és sötét volt és a fejével elkezdett közelíteni felém, hogy jobban lásson vagy nem tudom, és vártam, és kívántam, hogy csókoljon már meg!! De szerencsére azért annyira nem voltam még részeg, hogy hangosan kimondjam.

Aggódom egy kicsit. Más is volt már így? Bunkó válaszokat nem kérek.

16/L


2011. aug. 13. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy biszex, csak kíváncsi. Abszolút normális.
2011. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez nem biszexualitás csak hát jó barátok vagytok... Én is láttam pár csajt csokülozni közbe volt pasija :D
2011. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed h szerelmes vagy belé akk a te megfogalmazásod szerint "baj" van! Sztem mondd meg neki!
2011. aug. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez abszolút rendben van. Ha nagyon közeli barátnőd, akkor még érthető is. Ha nagyon fontos neked és törődsz vele, az érzés könnyen összetéveszthető a szerelemmel. A csók meg inkább kíváncsiság, gondolom én. Végülis, ebben a korban gyakran van, hogy leszbikus/meleg hajlamaink vannak, alakulóban a szexuális énünk, szóval, ez teljesen természetes. Lányok között amúgy sem szokatlan, hogy néha-néha egy-egy bulin csókolóznak, egyszer kihasználhatod az alkalmat, nem valószínű, hogy bárki is megszólna miatta. Legfeljebb, meg tudod mondani, tetszett-e, vagy sem. :) Nekem is volt régen hasonló érzésem egy barátnőm iránt, de azóta teljes mértékben kinőttem a dolgot. :)
2011. aug. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem mondom el neki. Nem igazán bírja az ilyet :S Legalábbis még régebben nekem azt mondta.

A helyzet az, hogy kapott már le csaj, de nem éreztem semmit.

Utolsó teljesen jól leírtad a dolgokat, tényleg remélem, hogy elmúlik!:/

2011. aug. 13. 23:10
 6/8 anonim válasza:
Talán majd találsz egy fiút, akit nagyon fogsz szeretni és elmúlik:)
2011. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont ilyen helyzetben vagyok, én is 16 vagyok, és egyik osztálytársam iránt kb így érzek mint te, annyira magamraismertem ebben a történetben.Most megismertem egy fiút, remélem elmúlik ez az érzés....
2011. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hmmmm..... fincsi :P
2011. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!