Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a libidó növelésének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a libidó növelésének legobb módszere?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a testmozgás, meg a dohányzás abba hagyása. De volt már olyan itt aki ezeket a módszereket alkalmazva, jobban működött a dolog. Erekció is erősödött? Ha igen milyen mértékben? Előre is köszönöm 23/F
2011. aug. 17. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Én mióta kondi terembe járok meglehetősen feljavultam :)

Se fáradtság se "sietség"


Javaslom ezért a súlyemelgetést

2011. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok zeller, viccen kívül.
2011. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Zeller?
2011. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
kondizás, rendes kaja nagyban javítja a teljesítményt, mivel jobb lesz a vérkeringésed, és magasabb lesz a tesztoszteron szinted átlagosan :) ugyanakkor vannak erre használatos növénykivonatok, olvass utána :)
2011. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Heti 3 súlyzós edzés + futás. Pihenőnapokon teljes relax kell, de én futok mellé és szétugrik a farkam, szinte már fáj. :)
2011. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket! Azt hiszem ha ezen múlik akkor váltok. Van szex így is csak az első az gyorsan végetér és nehezebben regenerálódok és általában nincs idő még egy menetre... eleinte 2-3 perc és úgy állt vigyázba mintha első menet előtt lennénk. 23 évesen egy kicsit többet várok magamtól!
2011. aug. 17. 21:17




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!