Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mennyire tetszene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire tetszenek a fogszabis lányok, mennyire tartotok szexynek egy fogszabis lányt? és ha nem jönnek be, miért nem? Korotokat is lécci:D

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem számít. 21/F
2011. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MákosLajos ***** válasza:
nem a fogszabályzó tesz széppé vagy csúnyává 1 lányt :D hiszen szerintem a szépség az összetett dolog: arc, test, mosoly, szemek, kisugárzás, és persze egyfajta belső szépség ezek egyvelege ha megvan akkor mind1 hogy van-e fogszabályzód vagy nincsen ... kort nem írok mondjuk F/5-25
2011. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 twinky ***** válasza:

Nem igazan zavar. Azt jelenti szamomra, hogy mire erett no lesz, szep mosolyt szeretne maganak. Ez jo.

Mindazonaltal kerulom oket, mert bizonyos helyzetekben osszeegyeztethetetlen a fogszabalyzo az intimpirszingemmel.

2011. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D
2011. aug. 26. 20:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért morbid a szopásgátlós csaj:S
2011. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én lány vagyok, így nem tudom, hogy a fiúkat ez mennyire gátolja... Azon azonban meglepődtem, amikor életem első komoly pasijával beszélgettem az első randis és a fogszabis lányokra terelődött a téma (én nem voltam soha az).. akkor azt mondta, hogy ő kifejezetten szereti, ha egy lányon van fogszabályzó, mert az csak annyit jelent, hogy ugyan ferdén nőttek a fogai (amiről nem tehet), de a lány igényes, mert tesz ellene. Szerinte a fogszabályzósok törődnek a külsejükkel és ez neki imponál :) Úgyhogy semmi vész! :)


L/20

2011. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szexynek tartom :) 16/f
2011. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát én csak olyan pasikat ismertem akik cseszegették és lenézték a fogszabályzós lányokat. Nem bírták elviselni, hogy egyeseknek van annyi eszük és pénzük, hogy tetessenek egy fogszabályzót a szépségük érdekében. Ez gimiben volt.

Ma már persze ismerek, de azok már 25-30évesek.

2011. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!