Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Biszexualitás létezik? Akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexualitás létezik? Akkor melyik nem iránt erősebb az érzés? Nem lehet ez csak gyerek kori vonzódás vagy ilyesmmi? Mit mondhatnék ilyenkor vigaszként?

Figyelt kérdés
Nem rég 2 barátom is bevalotta nekem, hogy biszex és mind2en titkolták nem mondták el senkinek mert féltek h balhé lesz belőle és megutálják őket de én nemtudom mit mondhatnék nekik az egyikük már elfogadta de a másik nem hajlandó sehogy se undorodik magától és nemtudom hogyan segíthetnék. Most komolyan van olyank, hogy valaki vonzódik mind2 nemhez?
2011. aug. 27. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Elég jó részük divatból csinálja... A maradék pedig csak szimplán elmebeteg.
2011. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Első válaszoló jól látja:D
2011. aug. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
létezik, de az egyik oldal mindig domináns. tehát attól, hogy xy mindkét nemmel élvezi a szexet, többnyire nem tud fiúba is meg lányba is beleszeretni, együtt leélni vele az életét.
2011. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Létezik. Az meg, hogy melyik nem felé húz inkább, az szerintem nevelés és tapasztalat kérdése.
2011. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hàt szexualitàs terèn nem annyira nagy gond,mert azt lehet titkolni!de viszont pàrkeresès ügyileg meg vonzòdhatna csak az ellentètes nemhez...szerintem èszszerû megoldàs! jobb mindha lezbi,vagy homokos lenne...vigasztald evvel!amùgy fiùk vagy lànyok?
2012. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!