Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Arra kért a barátom, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra kért a barátom, hogy ujjazam meg magam elötte! Nem tudom, mit tegyek! Neki az miért lenne jó? Én is élvezném? Megtegyem?

Figyelt kérdés
2008. márc. 7. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból nem élvezem az ujjázást,még úgy se ha a fiú csinálja.De vibrivel szoktam magam izgatni a párom előtt előjáték közben.Próbáld ki hogy neked jó e ha ujjazod magad,és ha igen akkor nyugodtan csinálhatod a párod előtt,mert a férfiakat ez vmi.rejtélyes oknál fogva izgatja.
2008. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért kért meg rá mert a pasik a vizuális ingerekre gerjednek és egyszerűen imádják ha egy nő előttük elégíti ki magát:) Az én barátom is ilyen. Ez azért is jó egyébként mert megtanulja mi is esik jól neked. Szerintem izgató dolog, de ha nincs kedved hozzá akkor ne tedd meg. A barátod biztos meg fogja ezt is érteni.
2008. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is mondta már, hogy izgassam magam előtte, mert hogy az milyen izgató tud lenni. Ha szereted az ujjazást, akkor tuti te is élveznéd.
2008. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is probálkozott a barátom ilyenekkel.. Viszont ha én forditva kérem h ö maszturbáljon elöttem az nem tetszik neki:D
2008. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tennéd? A barátos teljesen kész lesz tőle, és ha maga az "önujjazás" nem okozna különösebb élvezetet neked, ami utána jön, az annál inkább... :) Amilyen hangulatba kerül majd a barátod... :)
2008. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szereted őt, nem? Ugyan kinek tárulkoznál ki ennyire és kinek mutatnád meg a lelked titkait, ha nem neki?
2008. márc. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki először egyedül. Ha jól esik, akkor nyugodtan tedd meg előtte is.

Ha szégyellős vagy, akkor először félhomályban, vagy szoknya alatt. Ne félj: megtalálja majd a módját, hogy ő is beszálljon :-)

2008. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!