Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha 2 lány izgatja egymást,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 lány izgatja egymást, játszanak (nyalás, ujjazás, csók, stb) az már lezbinek minősül?

Figyelt kérdés
De szeretm a pasimat,csak épp nem volt akkor otthon,és barátnőmnek is meg nekem is hiányunk volt,és elkezdünk játszani..
2008. márc. 7. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
A mai világban már nem lehet tudni hogy mi minek minősül.és hol vannak a határok.Nekem biztos nem jutna eszembe kinyalni a bnőmet ha pasihiányom van.
2008. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem, hinném hogy ettől egy csapásra leszbivé váltál volna. Ez szerintem csak kiváncsiság, valami újdonság kipróbálása. Ez gondolom csak a testi vágyak kielégítéséről szólt és nem vagy szerelmes a barátnődbe.
2008. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Ez nem lezbikusság... mert ha nem érzitek magatokat annak, akkor nem vagytok azok.
2008. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
ez biszexualitás
2008. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon vicces ez a mondat: "De szeretm a pasimat,csak épp nem volt akkor otthon"

Legközelebb, ha egy kutya lesz a közeledben akkor vele is?

Ha szereted szerintem lánnyal sem "csalod" meg. Bár egy férfi fantáziáját ez lehet izgatja.

Lezbi meg nem vagy, mert azok csak 1 nemhez, lányokhoz vonzódnak. Szóval biszex.

2008. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

fiu vagyok, szerinted ha én smárolok egy pasival kiverem a faszát és leszopom akkor buzi vagyok? mondjuk ha lenne közben barátnőm csak épp nem lenne otthon.


na ezt gondold végig engem minek minősitenél és akkor az vagy te is. merthogy mindenki mást tart annak, ez már a mai világban elég viszonylagos mint minden azért mondom hogy godold át hogy én akkor mi lennék és ebből megtudod hogy te hogy értékeled és te mit tartasz annak.

2008. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Jó volna ha lekattannál a barátnődről és beérnéd a fasszal helyette, ekkora baromságot meg csak picsák tudnak kérdezni mint ez! Semmivel sem vagy különb az egymás seggében turkáló buziknál, sőt te még azt is képtelen vagy ezek szerint eldönteni, hogy most akkor melyik fajtát is szeretem! Vagy tudod fűvel-fával mindenkivel mint a remete...
2008. márc. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Kérdezem én,milyen barátnő az ilyen????

Amúgy biszexnek hívják valóban.A Te dolgod, de azért gondolkozz el rajta.

2008. márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Biszex vagy. És mikor a bnőmnek és nekem is hiányunk van,ott vagyunk egymásnak,és puff. Ez nem megcsalás,nem lezbikusság,csak szórakozás,kiváncsiság.Szerintem.
2008. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Atya ég, kezdem félteni a gyerekemet....
2008. márc. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!