Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 17 éves szüz lány vok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves szüz lány vok és ahányszor izgatom a csiklom anyira izgato hogy muszáj abbahagynom mert nem birom ki az izgato érzést anyira izgato, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. márc. 7. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem birod ki az "izgató érzést" akkor ne csináld.Bár nem értem hogy mit nem lehet rajta kibírni.
2008. márc. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
A "nem bírod ki" izgató érzés során fog orgazmusod lenni.
2008. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
sztem is az van amit z előző válaszadó írt
2008. márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Használd közben a hangod,ne szégyeld, éssikíts ha kell,segíteni fog.
2008. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Én tudom miről beszélsz, nekem is volt ilyen:) Szerintem amikor elkezd jönni a dolog, akkor lassíts, vagy izgasd magad finomabban. Nekem ez bevált:)
2008. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Így igaz.Mikor jön az az érzés,engedd el magad,folytasd az izgatást,csináld szenvedélyesebben,gondolj közben erotikus dolgokra,és meglátod,jön majd az...
2008. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
érdekes nekem addig volt ez amig nem volt meg az első magömlésem, egyszerüen nem birtam tovább csinálni, és mikor mégis tovább csináltam már rossz érzés volt. ez én sem értel teljesen, de utána elmult, szerintem késöbb tényleg ez vezet majd az orgazmushoz.
2008. márc. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Én is jártam már igy,és abba hagytam.később ugyan ez volt,de folytattam,és nagyon jó orgazmusom volt. Ne hagyd abba,csináld lassan,gondolj valami nagyon jóra,amitől felizgulnál.adjál ki hangot,engem ez még jobban izgat,ha hangosabb vagyok.Sok sikert..
2008. márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!