Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a baja mindenkinek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja mindenkinek a homoszexuálisokkal?

Figyelt kérdés
nem vagyok az csak érdekel, szerintem jófejek, persze vannak köztük hülyék, de az heterókból is van sok
2008. márc. 8. 08:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy jogos kérdés, mivel nekemis van ismerősöm, és érzelmileg a saját neméhez vonzódik, de amugy meg értelmileg nagyon tanult, és szeret olvasni, tehát én birom őket!!! De én sem vagyok az!
2008. márc. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Én pont a héten ismerkedtem meg egy homi sráccal. az osztálytársa vagyok. szerintem eszméletlenül jófej srác. jó, igaz, hogy látszik rajta, a viselkedés, öltözködés, hang, de nagyon aranyos. szerintem azét van bajuk. mert sok embernek "fura", hogyha valaki a saját nemét szereti. hiszen nem arra teremtettek minket. de ha valakinek tetszik, had csinálja, hagy szeresse a saját nemét. Nekem csak egy valamivel van "problémám". vagy csak nem értem. miért akarnak gyereket. és hogyha valaki meleg, akor miért kell ország-világnak tudni. szeressék egymást. de ezek a nyilvános rendezvények. meg ha örökbe fogadnak egy gyereket, akor abba is bele kell gondolni, hogy a gyereknek az ciki lessz később. semmi bajoom velük. csak ezeket a dolgokat nem értem. és szerintem sokan igy vannak ezzel.
2008. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Talán azért nem szeretik mert gusztustalan, és nem kevés szerepük volt a legkülönböző nemi betegségek elterjesztésében. Meg persze a kurváknak is de ők is egy külön kategória.
2008. márc. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

àltalában a férfiaknak azért mert félnek tölük (sok hülye film azt mutattaj hogy mindenkivel kikezdenek aki him nemü)

de én is utálom azokat akik felvonulásra járnak és kikérik maguknak hogy homosexuáilisak. ezek maga mutogatók akik mindegy hogy milyen sexuális beállítottságu ha heterok lennének is utálnám.

én azért vagyok egy kicsit ellene mert mindenkinek a gyerek nemzésre kell törekednie mert az életünk feladata hogy utódokat szüljünk.

pl egy apuka akinek már van 2 gyereke tölem akár mi is lehet az már megtette a feladatát, vagy egy anya aki 2 gyreket felnevelt. ök már érzelmileg is megérték azt hogy tudják mik akarnak lenni, de egy 17-20 éves fiatalnak fingja nincs az érzelmeiröl, most rokkel holnap meg homo kb így változnak bennük a hormonok.

2008. márc. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

én megértem a homikat, akik gyerekeket fogadnak örökbe, elvégre azért, mert más génjeik vannak, ők sem akarnak kimaradni a gyerekvállalás örömeiből. az persze más, hogy ciki lesz a gyereknek, de a többi gyereket nevelik úgy, hogy ne fogadja el a homoszexuálisokat, szóval ha az emberek toleránsak lennének, ebből nem kéne hogy gond legyen


"Talán azért nem szeretik mert gusztustalan, és nem kevés szerepük volt a legkülönböző nemi betegségek elterjesztésében. Meg persze a kurváknak is de ők is egy külön kategória."

mi rajta a gusztustalan? ymiket csinálnak azt a valamennyire is nyitott heterók is csinálják. amúgy meg csak a saját nemüket fertőzik, és ha megválogatják a partnereiket, nem lesz nemibetegség. ahogy a heterók is, ha nem válogatják meg, akkor annak csúnya vége van


"egy 17-20 éves fiatalnak fingja nincs az érzelmeiröl, most rokkel holnap meg homo kb így változnak bennük a hormonok."

de azért ők nem homok, egyszerűen csak nem tudnak parancsolni az ösztöneiknek, majd lecseng bennük ez, és szülnek. azokról beszélek, akik érzelmi köteléket is éreznek a saját neműek iránt.

2008. márc. 8. 09:02
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem semmi bajom velük.
2008. márc. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

nekem is van ismerősőm aki homosexuális és teljesen normális. tanult, nem kürtöli világnak azt h meleg és tényleg jofej

de én azt nem értem h álltalába abbol ha egy pasi vonzodik a saját neméhez abbol ügyet csinálnak az embere, meg ha kézenfogva sétálnak, smárolnak az utcán

de a csajok miatt senki sem botránkozik meg hány csaj sétál csak ugy baraátságbol kénefogva... a buli kedvéért hányan smárolnak. ők is fogadnak örökbe gyerek ha akarnak rájuk mégse néznek annyian furán

2008. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
amigy nem vonulnak pl pap ruhába és vonaglanak a köcsög felvonulásukon addig nincs velunk bajaom dugjon csak egy ütt józsi és béla de ha már gyereket is akarnak örökbe fogadni az már sztem eléggé tulzás milyen sérult gyerekuk lesz és nem arra gondolok hogy ő is homár lesz hnem arra hogy milyen családképe leszannak a szernecsétlennek . + még ugye van az is hogy a köcsog terjesztik a hivvirust is szal én inkább lelőném az összeset!
2008. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

Akármilyen jó fejek is, ez TERMÉSZETELLENES.

Aki meg ezzel a hülye génes dumával jön, az nagyon téved. Nem azért meleg valaki, mert hibás génnel született, ennek nincs tudományos alapja!!!!

2008. márc. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Engem aztán nem zavarnak. Amíg engem nem bánt a Géza és a Béla, addig mit érdekel engem, hogy hová teszik a farkukat? Egy kislány hüvelyébe vagy egymás végbelébe? Nekem azzal se jobb, se rosszabb hogy ők mit csinálnak. Szerintem ez a homoszexualitás egyáltalán nem lenne ilyen érdekes téma, ha sok dinka fel nem fújná ennyire a témát. Amúgy meg az én ágyamban se kutakodnak a homoszexuálisok, akkor én mit foglalkozzam az ők ágybeli dolgaikkal????
2008. márc. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!