Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lány vagyok. Szeretném kipróbá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok. Szeretném kipróbálni a baratnőmmel. Hogyan hozzam a tudtára?

Figyelt kérdés
2008. márc. 9. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Ha nagyon jóban vagytok,akkor csak emlisd meg neki,hogy ő nem lenne rá kiváncsi? Amugy szerintem benne lenne. Előbb csak kérdezd meg hogy smárolna e veled,aztán ha jó neki,mehettek tivább is. Próbáld ki mert iszonyat jó érzés. Ha ellene lesz,akkor nem tudja mit hagy ki:D Jó szórakozást.puszi. 18éves csajszi
2008. márc. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
A barátnőd talán nem arra való hogy homokost játssz vele, pláne ha neki nincsenek ilyen hajlamai, viszont van egy valag bemelegedett picsa, aki minden szeme elé került lukat kinyalna nem nehéz dolog ilyenekkel összejönni. Azért megnézném hogy mi jönne ki egy olyan szituból ahol azzal állítok be a haverhoz hogy le akarok feküdni vele mert annyira megkívántam. Belegondolni is undorító, valszeg azontúl nem állnánk meg egymás előtt...
2008. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
sztem ha nagyon jóba vagytok próbálkozz nála mert a legtöbb csajnak vannak hasonló vágyai de csak akkor ha szingli vagy, és ha nem egyezik bele hagyd ne erőszakold meg... másrészt viszont lehet hogy az egész barátságod belebukhat, szóval vállalnod kell ezt a kockázatot.
2008. márc. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Eszembe nem jutna a barátnőmnél ilyennel próbálkozni,valószínű mert alapból gusztustalan, de hogy hogy jutott eszedbe??????,Milyen barátnő az ilyen?????
2008. márc. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha igazán jo barát akkor ne tedd!! mert egy idő mulva visszaüt ez az egész és rámehet a barátságotok!
2008. márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
szerintem meg pont az ellenkezője.Az igazi tiszta őszinte közeli barátságban bármi megtörténhet.Szerintem ez alap.nekem is van ilyen bnőm,aki közel áll hozzám,és mi is smároltunk.Még se lett belőle semmi.Még közelebb hozott minket,és a barátságunk is erőseb lett,mert nyitottak vagyunk egymás előtt,nem szégyenlősek,és mindent megbeszélünk,a leg intimeb dolgokat is. az is megtörténik néha hogy tangába vagy melltartóba járkálunk egymás előtt. hisz nők vagyunk.Akkor meg???
2008. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Úr Isten!

Nem vagyok egy prűd,két év egyetemi koli után nem is lehet senki az.Miért is nagy szó az,hogy a barátnőm lát fehérneműben,netán meztelenül???No mindegy ez nem tartozik a kérdéshez.

Szerintem se ronts rá a csajra,nem csak azért mert alapvetően gusztustalan,hanem mert egy barátságnak nem hiszem,hogy kell testi oldalának is lenni.Persze van,aki annyira szereti a másikat,hogy ki is nyalja,de én inkább normális keretek között tartanék egy barátságot.Próbálkozz inkább a pasikkal.

2008. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ne csesztessétek már XD faszom ki van azt csil amit akar bár érdekes a ávlasztás :D hm miért pnota barátnőjével :D hehe megkockáztathatok vmit: engedelmeddel nem csak barátság vna ott :D vagy anyira naon naon naon jo bajátnő hogy már már.... :D s nem tud mit cislni magával XD 99999999999999999999999 csak nem fogod mnodani hogyi mádlak naon jo bajátnő vagy :D menyivel egyszerübb és izgibb megcsokolni :D

hehe nekem is van egy "fogadott hugicám" :D alias: bele vok esve mnit a szar XD csak hát hehe oan kis szüzkislány fejt tud vágni XD nincs szivem gerincre vágni :D

2008. márc. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont a barátnőddel?

Szerinted neki is vannak ilyen hajlamai? Vagy te akarod fölkelteni ezeket?

Menj fel az IWIW-re, és keress ilyen rovatot (a feminista is jó - van kapcsolatuk). Ott majd útbaigazítanak.

2008. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!