Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meleg vagyok, ha csak úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, ha csak úgy szimplán tetszenek a pasik? Tehát nem feküdnék le egyikkel sem!

Figyelt kérdés
Csak néha megnézem a feneküket, elgondolom milyen lehet a teste a ruha alatt, milyen lehetne csókolózni velük, esetleg szopás de annyi... nem akarok és nem is fogok segbekúrni pasit és engem sem fog senki sem... Meleg vagyok?
2011. szept. 14. 19:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A seggbekuki ezután jön.Várd ki.
2011. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 szamo77db ***** válasza:

Nyugodj meg! Az, hogy bámészkodsz, fantáziálsz, semmit nem

jelent! Maszturbálhatsz is nyugodtan ilyen témákra! Ez

mnd OK! Csak a cselekvésig ne juss el soha!

2011. szept. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Néha nekem is vannak kissé melegebb gondolataim, de csak saját magammal. Te azért kicsit búzább vagy az átlagnál! Az emberi anatómia szépsége legyen férfi vagy nő azért más mint a szexuális vágy!

Szerintem nem kell sok és te is kipróbálod! Szerintem nem vagy magaddal őszinte, csak nekünk akarsz megfelelni ezért tiltakozol!

2011. szept. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!