Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom még egyszer sem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom még egyszer sem próbált meg orálisan kielégíteni. Miért van ez? Nem tetszik neki az íze? De még csak meg sem próbálta.

Figyelt kérdés
Nem értem, hisz oka nincs rá. Borotvált, ápolt. De azt elvárja, hogy én neki csináljam. Hogyan tudnám rávenni, hogy ő is csinálja nekem?
2011. szept. 22. 01:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kedves 4. válaszoló jót nevettem, azon amit írtál.:D De amúgy teljesen igaz... :S
2011. szept. 22. 12:54
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Prűd a pasid.


Ne sz*opd le mond meg neki hogy undorodsz az orális szextől!

2011. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Erre azt szokták mondani, hogy amelyik pasi nem szeret puncit nyalni az b.zi! Szerintem gondolkozz el ezen hogy kit választottál!
2011. szept. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
fekve franciázz neki és fordulj 69-be! ha nem kezd el nyalni, akkor vagy nagyon béna vagy jó nagy tapló...
2011. szept. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
45%
Attól még, hogy leborotváltad és azt hiszed róla, hogy ápolt, nem biztos, hogy az.
2011. szept. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azt mondanám neki,hogy büntetésből a fenekemet kell nyelvvel kényeztetnie,csak utána lesz répázás és obizás...D
2012. márc. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!