Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az rossz, ha van barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az rossz, ha van barátom, élünk is nemi életet, de ennek ellenére gyakran maszturbálok?

Figyelt kérdés

Nem jó a szex, igazából csak azért csinálom vele, mert szeretem és mert neki örömet okoz, de nekem nemhogy orgazmusom nem volt, még a többit sem élvezem, nem is érzem...

De magamnak meg tudok orgazmust okozni csiklóval. De sajnos ő nyalással sem tud.


22L


2011. okt. 5. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz, csak neked max.
2011. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Basszus beszéld meg vele... ha neked nem okoz örömet a sex akkor sok értelme nincs. Oké hogy nem akarod megbántani,de meg kéne vele beszélned... és ha ez sikerül és rendbe jön a sexuális életetek akkor többé nem lesz ilyen kérdésed... :)
2011. okt. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Ne aggódj, csak frigid vagy.
2011. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Erről nagyobb részben te tehetsz. Meg kellene beszélnetek! Mondjad el, hogy neked hogyan lenne jó és próbálja úgy csinálni a barátod! Hagyd abba a maszturbálást, mert az is visszafog az élvezetben, mert hozzá szoktál magadhoz! Én is sokat csináltam magamnak egy időben és annál gyengébb volt az érzés a párommal, minél többet nyúltam magamhoz! Ha kibírod 3-4hétig, hogy nem nyúlsz magadhoz, akkor a falat is lekaparod majd ha a pasid hozzád ér! 28/F
2011. okt. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megpróbálom.
2011. okt. 5. 16:14
 6/10 anonim ***** válasza:

Más faszival voltál már?? Ha igen az milyen volt.


Az is lehet, hogy a mostani egy egoista, s csak magával foglalkozik.

Szerintem váltanod kellene.

2011. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen szituációm, gyengéden csinálta, nem mindig volt jó nekem. Elmondtam neki hogy mi a problémám, azóta minden a legnagyobb rendben van!!:) A kommunikáció csodákra képes, és sokat segít!!
2011. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Solarian ***** válasza:
nemhiszem.
2011. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem voltam rajta kívül még mással.
2011. okt. 5. 23:41
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

18:18 vagyok (tegnapi)


Akkor lehet, hogy nem jó a srác az ágyban? Te meg így fogod leélni az életed? Tudom, hogy vannak más szempontok is, de ez neked fontos, mivel írsz róla. Változtatni kell. Vagy vele vagy nélküle.

2011. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!