Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A mostani barátnömmel most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani barátnömmel most fekszem le eloszor, ö már tapasztalt. Én sem vok szüz, de elég tapasztalatlannak érzem magam. Kiábrándul belolem a csaj ha nem ugy sikerul a dolog?

Figyelt kérdés
2008. márc. 14. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Háát nem mondom azt h nem ábrándul ki de azt sem h igen..szerintem nézeges valami oldalt és szerezz tapasztalatot..
2008. márc. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bízzál magadban és figyelj a reakcióira. Akkor nem lesz gond.
2008. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Figyu, ha kiábrándul belőled, akkor nem is szeret, én azt mondom! Én nő vagyok és amikor férjemmel összejöttünk fordított volt a helyzet (én voltam a tapasztalatlanabb) Semmi gond nem volt, pedig az első pár alkalommal behatolás nem is volt. Most meg már házastársak vagyunk és megvan a baba is.


Szerintem segítene,ha erről beszélgetnétek, és őszintén megmondanád, hogy nem vagy túl tapasztalt. Talán még segíteni is fog.

2008. márc. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szeret, akkor nem lesz gáz. Csak figyeld mi jó neki, kérdezd meg és csináld úgy, de ne görcsölj rá. Az embereknek szex terén is össze kell szokniuk, meg kell ismerni mit és hogy szeret a másik, szóval ez később is így lesz, hisz mindenki más, mások az igények, csak nyugi.
2008. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!