Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nők élvezik e a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők élvezik e a férfiak orális kielégítését vagy csak a "kedvükért" csinálják? Elsősorban nők válaszát szeretném. Páromat nem tudom meggyőzni, hogy imádom ha a számban van, ha nem előjáték, hanem épp csak az van.

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 08:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Jól csinálja?:)
2011. okt. 10. 11:20
 12/19 Brókernet válasza:
Kiválóan csinálja, csinálná...
2011. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szeretem a páromat elkapni a fürdőkádba vagy amikor elhalad előttem szeretem kényeztetni, és látni mennyire élvezi.

Én szeretem kényeztetni. :D


28L

2011. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Akkor csapj le rá mielőtt átszokik másra:)
2011. okt. 10. 11:25
 15/19 anonim ***** válasza:

Én mind a két dolog miatt csinálom, magam miatt is meg miatta is. Szeretem hogy élvezi szeretem nézni közbe és látván az hogy élvezi én is élvezem és felizgat és egyszerűen imádom amikor csak tudom én kielégítem orálisan ha van szex utána ha nincs.

20/L

2011. okt. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Nagyon jó a hozzáállás:)
2011. okt. 10. 11:47
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem csinálni, de csak akkor ha szerelmes vagyok a partnerembe.
2011. okt. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 1putyi válasza:
az én volt barátnőm is szerette csinálni főleg mikor náluk voltunka kkor csak orál volt meg kzi munka még olyankor is ha én nem is nyúltam hozzá de azt meg én nem bírtam ki :-)
2012. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó lehet (egyénenként), nekem például nem igazán jön be, semmi vágyat nem érzek rá. De fiúknál is hasonló, sokan (a többség) imád ny.lni, másokat nem izgat fel túlzottan a dolog.
2012. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!