Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az orális sex mennyire fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orális sex mennyire fontos egy pasinak? Hogyan kell jól csinálni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, de természetesen ez oda-vissza dolog :) Mostanság ha gumit húz az ember legalább orálisan had élvezze a dolgokat :) A jól csinálás pedig nem megfogalmazható minden pasi másképp szereti :) 21/F
2011. okt. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én tegnap csináltam elöször mindent . szerintem ez érzés hogyan kell, csak a fogadat hagyd ki, ez a fontos.. ja és én fuldokoltam pedig nem mind a 18 cm ment be a számba
2011. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljes hosszában kell játszani vele, és dolgozzon a nyelv. A tövig technika nem negatív. :)
2011. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

„fuldokoltam pedig nem mind a 18 cm ment be a számba”


Mert előre kell nyújtani a nyelved, és ellazítva engeded, hogy mélyre csússzon.

2011. okt. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fontos!

Imádom csinálni, a legjobb dolog puncit nyalni

Imádom kapni is

2011. okt. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
NEKEM CICANYELVES PUNCIM VAN ÉS MIKOR AZ AJKAIMAT SZIVJA VAGY JÁATSIZK VELE MÉG JOBB... EDDIG UTÁLTAM A PUNCIM, DE SZERINTEM HA NEM LENNE ILYEN ÉLVEZNÉN, DE NEM ENNYIREEEEEEE
2011. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fontos a pasiknak. Nekik nincs többféle orgazmusuk, úgyhogy ez jelenti a változatosságot, hogy a szádban vagy a puncidban (vagy esetleg a popsidban) mehetnek el. Továbbá még egy fontos dolog, hogy azokon a napokon, amikor megvan, és nem lehet szexelni, a száddal akkor is ki tudod elégíteni a párodat. ;)
2011. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!