Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 17 éves srác vagyok. Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves srác vagyok. Miért van az hogy én fél perc után vagy még annyi sem, elmegyek. Van erre valamilyen gyógyszer?

Figyelt kérdés
2008. márc. 15. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon kevés. Gyógyszer sztem tuti nincs, tanulni kell. Pl. önkielégitésnél próbáld meg gyakorolni, hogy kontrollálod, nem hagyod. A neten nézz utána igazából, mert sok olyan dolgot találhatsz, hogy hogyan lehet gyakorolni. Meg asszem az is segit, ha vmi rosszra gondolsz. :D (de ezt ne lánnyal csináld)
2008. márc. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha érzed h közeleg a csucspont lassitts vagy picit hagyd abba. persze idővel már ugy tudod késleteni h nem kell abbahagyni.de gyakorlat teszi a mestert...:)
2008. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Próbáld ki ezt:

[link]

2008. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ez mennyire hatékony?Nem káros?De azért egy iső után elmegyek,ugye?,
2008. márc. 15. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ez a te hibád.. Mikor verted a farkadat kicsit huznod kellett volna.
2008. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Intim torna. Megedzi a medence izmait, növeli az állóképességet. Neten keress anyagot, vagy szerezz könyvet (ESZO, 7 perc szextitok)


Maszti közben ne az legyen a cél hogy minél előbb végezz, hanem épp az hogy minél később. Síkosított kézzel, váltogatott tempóban masztizz. És ha érzed hogy közel a cél, lassíts vagy hagyd abba. A barátnőddel pettingeljetek sokat. Tanulj meg kézzel és/vagy szájjal örömet szerezni neki. Akkor nem kell paráznos a korai magömlés miatt. No meg ö is simizzen téged, szintén síkos kézzel, szeretettel. Kipróbálhatjátok az elszorítós módszert is. Ez masztinál is beválhet, meg ha ügyes a kislány, akkor is. Te hanyatt fekszel, ő kényelmesen elhelyezkedik. Kézzelsimiz téged, és ha jelzed hogy közel a vég, abbahagyja és 2-3 ujjával közvetlenül a makkod alatt megszorítja a péniszed. Ez, ha időben és jól csináljátok, megállítja a kezdődő orgazmust.


Sok kitartást, türelmet és SIKERT!!!!

2008. márc. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. márc. 25. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!