Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a fiúknál ez élvezet titka?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fiúknál ez élvezet titka?

Figyelt kérdés
ha orálisan akarok kielégiteni egy fiút,melyik az a pont amit a telgjoban élvez? mármint a nőknél van a csikló stb..de a fiúknál mi?
2008. márc. 15. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem az egészet élvezni lehet...Személy szerint azt szeretm ha a fogakkal enyhén hozzáér, és nem sablonosan csinálja,hanem mindig más technikával...
2008. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az a lényeg, hogy ne csak föl-le mozgasd a fejed, ne csak szimplán szopjad, hanem használd a nyelved is és attól megőrülnek, ha közben méllyen a szemükbe nézel! Nyalogasd a hegyénél és tövig végig is! A golyóit se hagyd ki, de csak óvatosan! A végén pedig halmozd el sok finom puszival! Az én párom imádja!

Remélem segítettem! :) Sok sikert!

2008. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A kuki szopas technikajat elmondtak elottem en meg annyival egeszitenem ki, hogy miutan elelvezett erdemes meg egy kicsit ratapadni es megszivni a nemesebb szervet csak finoman es csak 1-2-3 masodperc erejeig. Csodakat tesz es garantalt, hogy a srac terdre esik elotted.

Ezt egy olyan sractol tanultam, akivel soha nem jutottunk tovabb a csoknal...aztan gyakoroltam mason. Sosem okoztam csalodast.

2008. márc. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
igaz amit az előttem iró irt.Én néha megszoktam egy kicsit szívni....háát mit ne mondjak,az nagyon tetszik neki,és kegyetlenül jol esik neki,és élvezi is.sok sikert
2008. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz. Csak kicsit nagyobbra nőtt :-) De anatómiailag ugyanaz. Néhány nőn is látszik, akiknek háromszor akkora, mint másoknak.

A vége felé a legérzékenyebb, úgyhogy nem kell különleges mutatvány. De ez inkább csak elméleti kérdés - ugyanis előszörre annyira jó érzés, hogy gyakorlatilag mindegy, mit csinálsz, ha nem vadulsz. A fogaidat rejtsd el jól, mert csúnya dolgokat lehet itt velük művelni. Aki erről írt, az páncélozott, rinocérosz volt az apja, vagy valami más gond van vele.


Az élvezet attól is függ, hogy mit teszel előtte (bemelegítés, majd végigcsókolni és simogatni föntről lefelé... hosszú hajad van? Azzal is lehet)... majd, ha leértél, megragadni, és kézzel is simogatni. Közben nézzél a szemébe néha, és helyezkedj úgy, hogy elérjen: pl. fektesd a hátára és oldalról térdelj mellé.

2008. ápr. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!