Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Hova szerettek élvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hova szerettek élvezni legjobban?

Figyelt kérdés
A barátom valamiért a számba szeret elmenni mindig. Más is így van ezzel? Meg néha a fenekemre/be. Eszébe jutott már máshova is, de az valahogy nem maradt meg benne. (Hüvelybe még nem próbáltuk). Vagy ez nemszámít, hogy hova megy...? Kicsit különös számomra, hogy ennyire szeret a számba, normális ez? :S
2011. okt. 15. 13:33
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
Punciba.
2011. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Az én pasim csak punciba. Máshova nem engedném, amúgy sem teszi ha szájjal izgatom is jelez hogy már ne ingereljem mert hamarosan elmegy és elhúzza finoman onnan a fejem. Azt mondta ő nem tudná megtenni, számára olyan mintha megalázna engem. Nem is akarnám hogy tele menjen a szám a cuccal. Úgy érezném mintha egy nagy adag slájm vagy takony lenne a számban. Hánynék...

Van hogy a saját hasára vagy a kezemre élvez mert kézzel és szájjal elégítem néha ki.

2011. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

"Nem élek még 17 évesen szexuális életet de nálam az arc és a száj tabu lenne... -.- nekem az valamiért eléggé nemgyerebe..."


És punciba?

2011. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
cséplőgépbe :D
2011. okt. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Kittike.e ***** válasza:
Hmm, ez érdekes mert ugyan így vagyok ezzel.. Általában punciba szokott a drágaságom, de mostanában azért könyörög, hogy hagy élvezzen el a számba, mert az neki mennyire jó. Nem értem mi a különbség, de nem engedtem neki. .:)
2011. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
a szádba
2011. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

lehet hogy baromira maradi vagyok, de nekem a punci a nyerő. sajna gumi nélkül még nemvolt rá lehetőségem, az lenne az igazi :)

22/f

2011. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Harisnyás lábfejekre... :P
2011. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
áz árcodrá verni a ge..t
2011. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
fülbe a nyerő ;)
2012. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!