Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdtem az unokatestvéremme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az unokatestvéremmel, aki ráadásul elég közeli. Ezt bünteti a törvény ilyenkor?

Figyelt kérdés
2008. márc. 15. 21:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Törvény nem bűnteti, na de ilyet...
2008. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagykorúak vagyotk,akkor nem bünteti a törvény. Amúgy ti dolgotok, én egyszer smároltam unokabátyámmal poénból.

Amúgy elvileg unokatesók házasodhatnak is, de úgy hallottam, hogy valami engedély kell hozzá, vagy nem tudom, kérvényezni kell asszem.

2008. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Csak gyerek ne legyen...

De mondjuk miért ne tetszhetne valakinek az unokatestvére?

2008. márc. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunteti. Mennyire kozeli???? Egyebkent ne legyen lelkiismeretfurdalasod miatta. Csak a csalad reakciotol vigyazz ha kiderul ill ha tobbet is akartok egymastol!!!
2008. márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
A törvény nem bünteti.De azt tudni kell,hogy a vérrokonságban lévők szexuális élete nem véletlenül kerülendő.A genetika miatt sokkal nagyobb a degenerált gyermek születésének esélye,mint két vadiidegen között.
2008. márc. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Hát 2.unokatesóm...ninsc lelkiismeret furdalásom..de előtte úgymond "jártunk" is..és most is elvileg..csak nem tudom mi lenne a helyes..hogy maradjak vele együtt???:s írjatok
2008. márc. 16. 08:45
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nehez kerdes. en nagyapam feltesojanak a fiaval jartam egy ideig. vagyis nem unokateso de vhol verszerinti rokon apai agon. vagyis az en dednagyapam az o nagyapja. ennyi volt a kapcs. Nalunk a kapcsolatot a csalad rontotta meg, volt aki azt mondta h olyan tavoli a rokonsag h nem is rokonsag, volt olyan csaladtag aki megkeseritett mindent. a kapcs 3 ev utan szetment.
2008. márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a 2. unokatesód, akkor simán lehettek együtt! Nem olyan közeli rokon, hisz ő valakid valakijének a valakijének a valakije! :)) Nem büntet a törvény semmit sem!
2008. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Értem...szval ha a 2. akkor azt nem bünteti semmi..és ha a legközelebbi?akkor sem szólhat senki bele hogy mit csinálunk?
2008. márc. 16. 18:30
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

És ha közelebbi?

Akkor beszélj őszintén, h ki!A végén kiderül, hogy a vérszerinti testvéred. Tudtommal semmi ilyet nem büntet a törvény, ha megfelelő koruak vagytok. Csak mások reakciójától kell félni.

2008. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!