Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátommal eleinte még addig se tudott eljutni h betegye utána amikor betette borzasztóan fájt és mondtam h hagyja abba. nekem ez volt az első! azóta fel se hívott meg semmi! én vok a hibás h nem sikerült?

Figyelt kérdés
2008. márc. 16. 07:57
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Figyi,szűz voltál még.Nem vagy kitágulva.Ez teljesen normális,és nem is kell semmit elkapkdni.

A srác meg valószínűleg azért nem hív fel,mert csak megdugni akar és semmi komoly érzeleme nincs irántad.Én is jártam így...Hidd el találsz helyette olyat,aki megbecsül.

2008. márc. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
nagyon sajnállak.de valoszinüleg tényleg azért nem hiv a srác:( nem te vagy a hibás ez egyértelmű csakegy degenerált faszal hozott össze a sors :( lehet várnod kellett volna még, h megbizonyosodj arrol h szerete e és h valoban fontos vagy neki
2008. márc. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
4 hónap után feküdtem le vele úgyhogy tudom és érzem h szeret lehet h csak megijedt vagy nem tom mert neki is ez volt a első alkalom és nem csak úgy jött a dolog hanem elterveztük és mindentől távol voltunk kettesben
2008. márc. 16. 15:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan kínosan érzi magát. Meg kéne nyugtatnod, hogy nem ti vagytok a hibásak. Ez sajna előfordul, hogy így sikerül. Ha igazán szeretitek egymást, meg tudjátok oldani a helyzetet, csak beszélni kell róla. És ha újra próbálkoztok, nagyon izgasson fel téged behatolás előtt, hogy jól benedvesedj, és akkor nem fog annyira fájni.

Kitartást!

2008. márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hasznaljon sikositot es az segit, ha nem tudsz ugy benedvesedni. Lehet h csak szegyenli magat es azert nem keres mert szegyenli h felsult. Vannak szegyenlos fiuk. De az is lehet h csak le akart fekudni es kiprobalni es nem volt nagyon erzelmi kotodese hozzad. vannak olyan ferfiak akik olyan edeskesen tudjak mondani h szeretnek aztan fele sem igaz csak a farkuk all!!! ezt onnan fogod kideriteni h mi az indok ha beszeltek a tortentekrol. Ha nem keres teged akkor hivd fel te es probald elcsalni vhova h megbeszeljetek a dolgot. lehet h most biztatasra var toled. ha meg nem akar veled talalkozni akkor nem jelentettel neki szinte semmit. Probat meger! Sok sikert!!!!
2008. márc. 17. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

mennyi idő telt el azóta h megpróbáltátok?

Inkább az szerintem h "bénázott" aztán meg leállítottad a fájdalom miatt. Egy pasi attól fél a legjobban h az ágyban nem elég jó.

2008. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem keresed te? Randizz vele és beszéljétek meg. Ez sokakkal előfordul, főleg ha mindkettő kezdő. De megnyugtatlak, olyan lánnyal is előfordul, aki tapasztalt fiúval akarja elveszteni. Szerintem ha szereted, tedd félre a büszkeséged és menj utána te. Ha őis szűz, akkor valószínűleg vacakul érzi most magát. Nehogy már erre a rosszul sikerült éjszakára menjen rá a kapcsolatotok és talán a szexuális életetek is.
2008. márc. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi is így jártunk az elsőnél, utánna nagyon szörnyen éreztem magam, d rájöttem, hogy nem a mi hibánk volt. Vagyis mégis, elkapkodtuk.

Utánna fél év kényeztetés, kitárulkozás, petting, franciázás, őszinte beszélgetések... és most megtörtént

Még mindig nem volt az igazi, még kell egy kis idő, hogy így is összecsiszolódjunk.

Sok sikert! Előjáték, előjáték, előjáték... ha kell órákig is:-)

2008. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!