Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek meg lehet ítélni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet ítélni a párod vérmérsékletét, azt hogy milyen lesz majd vele a szex, anélkül hogy házasság előtt lefeküdnétek?

Figyelt kérdés
úgy értem, van aki szerint ez sejthető abból, hogy pl. mennyire szenvedélyesen csókol, mennyire hamar hagyja hogy megfogd a kezét stb.
2011. okt. 17. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:

???????????????


Én pl nagyon hirtelen haragú vagoyk, az ágyban meg gyengéd... na?

2011. okt. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
te másról beszélsz
2011. okt. 17. 18:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Sima horoszkóppal többre mész,ha már ennyire nem akarsz szexelni esküvő előtt..
2011. okt. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztosat így nem lehet tudni,de valamilyen szinten lehet rá következtetni szerintem.
2011. okt. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sehogy.. ezt nem lehet tudni.. de miért nem akarsz vele lefekudni?
2011. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg lehet ítélni, de kicsit több intimitás kell mint kézmegfogás vagy csók szimplán. De maga szex (orálist is beleértve) nem szükséges.

Szerintem mondjuk a testiség közel nem merül ki a szexben, rengeteg mindennel tudtok egymásnak örömet okozni, és megismerni egymás testét, szokásait, intimitását. Ehhez maga az aktus szükségtelen.

2011. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van, akinél igen,bár lehet, hogy ez csak az én fantáziám, de szerintem némelyik férfiről süt, hogy fantasztikus az ágyban. Látom a tekintetén, a mozdulatain, amilyen tapasztalattal hozzám ér.

Egész más még egy félresikerült kézfogás is egy tapasztalt férfivel.

Szóval talán igaz, talán nem. Én hiszek benne.

2011. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet megítélni ezt ha a párod is szűz és te is az vagy
2011. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért kérdezted amúgy? Ilyen helyzetben vagy, vagy ismerősöd van, vagy a párod szeretne ilyet?
2011. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt semmiképpen nem lehet előre megítélni. Még akkor is minden megváltozhat, ellenkezőjére fordul, ha előtte évekig kipróbálgatják egymást.

Később általában rosszabbra fordul, már ha az rossznak számít, hogy ritkán vannak együtt a párok, - mert van akik ennek kifejezetten örülnek, végre nincs szex és nyugalom van. És ez még nem az olyan eset, amikor belép egy nem kívánt harmadik.

2011. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!