Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Biszexualitás? Többi lent!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexualitás? Többi lent!

Figyelt kérdés
A probléma a következő:párszor önkielégítettem homo-shemale-strapon videókra is,mert az is felizgat!Mindig a lányokhoz vonzódtam,most lett vége egy hosszú kapcsolatomnak!Igazából egy ideje foglalkoztat a téma,hogy itt lenne az ideje pontot tenni a dolog végére,hogy kiderüljön mi is van valójában,de egyszerűen,amikor egy hús vér csávóra gondolok,nagyon rosszul kezdem magam érezni!Betorzulok!És ez nem az az érzés,hogy jaj,mit gondolnak mások,mert nagyon leszarom!Tudom,hogy kipróbálássablehetne pontot tenni a dolog végére,de egyszerűen képtelen vagyok rá!Mit tanácsoltok?
2011. okt. 21. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"egyszerűen képtelen vagyok rá"


Akkor ne próbáld ki.

2011. okt. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 ozsi987 ***** válasza:

Talán ha (akár a neten) elkezdenél ismerkedni, beszélgetni bi- vagy homoszexuálisokkal, akkor rájöhetnél, hogy érzed magad velük, a társaságukban. Lehet ez segíthetne... Jobb ötletem nincs.

24/L

2011. okt. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp vagyok. Izgat, de sose mertem odáig eljutni.

Ha gondolod, így! Esetleg még egy talit is összehozhatnánk, persze ha gondolod, névtelenül is akár, így végképp nem lehet hátrányod belőle. Aztán addig megyünk, amihez kedved lesz. Ha kapásból atz mondod, hogy fúj, akkor ennyi volt. :D

2011. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 ozsi987 ***** válasza:

Ez szerintem is segíthetne...

24/L

2011. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy menne a dolog!
2011. okt. 21. 15:04
 6/14 ozsi987 ***** válasza:
Akkor csak beszélgessetek...?
2011. okt. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ez most komoly? minek kipróbálni ha nem is akarod?

komolyan ez a divat! Szegény gyermekeink!

2011. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Dottorre ***** válasza:
Nem lehet,hogy nem a férfit keresed, csak azt szeretnéd, ha valaki játszana a hátsóddal és megalázna, vagy hasonlók? VAn egy rakat ilyen nő, akitől ezt megkaphatod. Nem feltétlen vagy ettől bi vagy meleg. Max azok szemében, akik az ilyen témáktól távol tartják magukat. Keress olyan nőt, aki szereti az ilyesmit, van egy rakat ilyen kereső oldal már neten is, plusz van Pesten olyan kávéház, ahol ilyen gondolkodású emberek vannak.
2011. okt. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazából szivesen kipróbálnék egy prosztatamasszázst,már elég régóta!Magamnak próbáltam,annyira nem ment:)
2011. okt. 21. 17:31
 10/14 Dottorre ***** válasza:

Hát... sok ilyen srácot ismerek, én is végigjártam ezeket a dolgokat :P Nem jelenti ugyan azt a biszexualitás és a heteroszex de análkedvelő:P

A lényeg,hogy ha ilyen dolgaid vannak, keress neten erre nőket. Van egy csomó ilyen oldal ma már....

2011. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!