Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők Lányok, ti kisebb pénissze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők Lányok, ti kisebb pénisszel is akkorát tudtok élvezni mint egy nagyobb pénisszel?

Figyelt kérdés
Őszintén,mekkora legyen és mekkora ne....
2011. okt. 21. 19:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Amúgy a fiúk mindig a méret miatt aggódnak, pedig nem ez a legfontosabb (csak ha nagyon nagy).


Sokkal izgatóbb a látványa, az illata, az érintése...

ezek gerjesztenek és ha begerjedtem, akkor nagyokat szoktam élvezni.


De ezt a fiúk valamiért eddig sem értették meg szóval nem reménykedem, hogy ezután is felfogják. :S

2011. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
15 cm alatti ceruza az csak csiklandoz. annál nagyobb kitölti még a világűrt is, annál el lehet élvezni.
2013. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Remélem nem nőtt pénisze a lányoknak mióta utoljára szexeltem, mert akkor baj lehet. De gondolom nőtt sőtt a kérdező lánynak rádásul még kicsi is. :S
2014. jan. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!