Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! A behatolás pillanata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A behatolás pillanata is kellemes érzés? Amíg el nem élveztek, addig is jó a szex?

Figyelt kérdés

Ha esetleg nem tudtok elélvezni attól még lehetett jó a szex?

Fájhat az, ha kielégítetlenül maradtok?


Légyszives válaszoljatok nekem erre a pár kérdésre!

Köszi :)


2011. okt. 22. 20:52
1 2
 1/14 DiMalto ***** válasza:
78%
áááá piszok rossz...én is csak megszokásbol csinálom..
2011. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A behatolás nagyon kellemes érzés, mikor megérzem a farkammal a punci forróságát, az nagyon jó tud lenni. És igen, szex közben is jó érzés. Ha kielégítetlenül maradunk nem fáj, csak azért nem túl jó. Nem az igazi, full izgatott marad az ember.
2011. okt. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Én behatoláskor egyből elélvezek, lehet, hogy rosszul csinálok valamit?
2011. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Előzőnél a pont. Így vagyok vele én is.
2011. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Lóizé... 20:56-osnál a pont. Na.
2011. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon...

És hát az a beteljesülés, azért (ezért) hajtottam, hogy idáig ("oda") eljussak... Ennél nem kell jobb kielégülés.

Ja, fizikailag? Az nekem mindig megy, olykor hamarabb is mint kéne, úgyhogy arról nem tudok mit mondani...

2011. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Smartguy86 ***** válasza:
71%

Ha a behatolástól kezdve nem lenne jó érzés, akkor hogy a fenébe lehetne elélvezni tőle??? Logikaaaaa!


Neked fáj, ha kielégítetlen vagy? Nem hiszem. De feszültebb leszel, az biztos.

2011. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Van nő, akinek fáj. Görcsölni kezd a hasa.
2011. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy jó a behatolás pillanata meg még előtte is és közbe is.Nem csak az elélvezés a lényeg.

Az meg nem szokott előfordulni velem,hogy nem tudok élvezni.A kieelégületlenség az meg nagyon rossz de azért nem fáj.

2011. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy kellemes érzés a behatolás. Főleg ha hosszas izgatás, előjáték előzte meg, és már nagyon ki vagyok éhezve rá, hogy megtörténjen.


És persze, hogy maga a szex is nagyon jó végig, nemcsak az a néhány másodperc élvezés a végén. Ha csak az a pár másodperc lenne élvezetes benne, előtte meg végig semmi, akkor nem valószínű, hogy csinálnám, annyi fáradozást nem érne meg az egész. :D


Az rendkívül ritka, hogy egy férfi ne tudjon elmenni szex közben. Szóval ettől nekem sosem kell tartanom, hogy esetleg ott maradok az aktus végén felhúzva, de orgazmus nélkül. Ti, nők, szoktatok félni esetleg ettől, amikor nekikezdetek?...


Egyébként kielégítetlenül maradni a pasiknak sem jó. Mármint most nem a szexről beszélek, hanem valami más helyzetben, ahol szexuális izgalom ér, de nincs lehetőség elővenni és kiverni. Utána nem tudom kiverni a fejemből, és folyton ezen jár az agyam. Másrészt ha nagyon erőteljes a dolog, akkor fizikai fájdalmat is okozhat a herékben.

2011. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!