Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elsősorban lányok írjanak!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányok írjanak! Miért ódzkodik még mindig a barátnőm, hogy előttem "játszon" magával?

Figyelt kérdés

Több, mint 3 éve élünk együtt. Úgy gondolom, én sexuálisan fűtöttebb vagyok, és probálom rávezetni őt is, hogy közösen kalandozzunk. Pl hogy egymás előtt izgassuk magunkat..


Miintha szégyenlős lenne, de olyan régóta vagyunk együtt, mégis szégyenlős lenne?


Amikor beszélünk róla, mindig "megegyezünk", de mégsem történik előrelépés.


Tudom, "gagyi" a kérdés, és kínálja magát, hogy kifigurázzák többen, de nekem jól jönnének az értelmes hozzászólások /tippek. MElyeket előre is köszönök...


2011. okt. 24. 16:39
1 2
 11/17 menta34 ***** válasza:
53%
Akassz be neki hátulról - oldalról és közben tedd oda a kezét...
2011. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 khrisztike válasza:
82%

A párommal már 9 éve vagyunk együtt és még SOHA nem masztiztunk egymás előtt....

1. nincs rá szükségünk

2. ez akkor is mindenkinek a magán ügye ha kapcsolatban él..

Ha akarata ellenére akarod "rávenni" hogy olyat csináljon ami neki nem jön be, akár meg is utáltathatod magad vele.

Személy szerint én elég betegnek tartom még az ötletet is..

27/L

2011. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%

Egyetértek az előttem szólóval, sokak számára az önkielégítés egy nagyon privát dolog, és ezt nem akarják mások, akár a párjuk tudtára sem hozni. Nem kell hogy az életünk minden szeglete, minden cselekvése nyílt könyv legyen a másik előtt, kellenek olyan dolgok, amik csak számunkra ismertek, és a titkunk maradhat.

Nincs értelme erőltetni, vagy akár többet felhozni, ha szeretné, majd előhozakodik ő vele, hozzáteszem én sem csinálnék ilyesmit akárhány év együtt töltött idő után sem.

2011. okt. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én meg pl azt nem szeretem, ha barátom a nyelvével kényeztet.

Én megteszem neki szívesen, de neki nem engedem meg.

Nem esik jól, de baromi idegesítő, hogy mindig megkérdezi, kéri, alkudozik, könyörög érte, miért kellene nekem olyat csinálnom, amit nem akarok?! Az, ha szex közben megemlíti, el is veszi a kedvemet. Persze folytatom, hogy neki jó legyen, de ha felhozza a témát, nekem már nem lesz orgazmusom sem. És igen, minél többet feszegeti, annál rosszabbnak tartom, annyira undorodom tőle, blőáhhhh....

Szóval most jó sokáig(legalább egy évig) ne is említsd meg, ne is célozz rá, hátha addigra megnyugszik. Szerintem....

2011. okt. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 1-t kivéve, de azt már megtettem. Levonom a kelló ránk passzoló konzekvenciákat. Lezárom a kérdéskört :)


ÜDv.

2011. okt. 24. 18:03
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért én mág válaszolnék, ha nem gond. :) Én két éve vagyok együtt a párommal (19/L vagyok, ő 22/F). Ő is többször kérte már, de ő sem volt ezzel kapcsolatban sosem erőszakos, ilyesmi. Csak mondta, hogy izgatja a fantáziáját, és ha esetleg belemennék, nagyon örülne. Én is sokáig ódzkodtam a dologtól, és még konkrétan ez mindig nem történt meg, de szeretnék neki ezzel majd örömet okozni, így:

Néha csak 1-2 percig hagyom,hogy nézzen közben, aztán folytatjuk egymással. És én is nézhetem így kicsit. És ezt már többször megcsináltuk, így szerintem nemsokára nekem is eltűnik majd a félelmem, és hagyni fogom,hogy egyszer végignézzen. Persze valószínűleg sötétben, zenével, stb, hogy mégiscsak kicsit egyedül érezzem magam.

2011. okt. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelő köszönöm, hogy mégis írtál ... Sokat segített .


Pacsi :)

2011. okt. 27. 09:06
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!