Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Ha a partnereteknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a partnereteknek kicsi a szerszáma (11-12 centi), akkor milyen pózokban szoktátok csinálni?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem elég kicsi (kb 11 centi), és emiatt eléggé gátlásos is vagyok. A vastagsága kb 4-5 centi, ez még nem is lenne rossz, de a hossz eléggé megnehezíti a dolgokat. Van esetleg olyan lány, akinek a partnere kis szerszámmal bír, de azért jó vele a szex?
2011. okt. 25. 08:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
45%
Sztem általában semmilyenben, mert a legtöbb lány ha meglátja, szex helyett kiröhög téged.
2011. okt. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Beviz Elek ***** válasza:
84%
Próbáld úgy, hogy a csaj lábai a nyakadba. Elvileg egy akkorával már lehet csodákat művelni!
2011. okt. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Na, ennyit arról, hogy "nem a méret a lényeg". Nekem kb 14 cm, és bár csomóan írják itt, hogy az már megüti a "szintet", de őszintén szólva el nem tudom képzelni, hogy egy "rosszabb mérettippelési képességű hölgy, ne nézze mondjuk 11 centi körülinek...

Amúgy érdekelne engem is, hogy mennyi az a határ, ahonnan kicsinek nevezhető egyértelműen egy pénisz -itt nem a 7 centi körüli, vagy alatti mikropéniszre gondolok...

2011. okt. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Írnak itt sok baromságot, de az a helyzet, hogy eddig bármilyen felmérést olvastam az elmúlt évtizedekben, mindenhol az jött ki, hogy 14 cm körül van a magyar átlag.


Jó ez a nyakban a láb is, vagy bármilyen olyan póz, ahol szét vannak tárva a combok, tehát jól hozzáférsz.

2011. okt. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Antimod ***** válasza:
100%
A német átlag meg 13,5 centi. Kár ebből ekkora ügyet csinálni. Nekem sincs csődör-méretű szerszámom, mégsem volt még ebből gondom soha.
2011. okt. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mondjuk eddig egy barátnőmmel sem volt gond (volt elég hosszú ideig "csak úgy" szexpartnerem, aki szintén nem panaszkodott, sőt). Csak most új csaj van a láthatáron, és emiatt félek.
2011. okt. 25. 09:30
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__22..


Olvasd el ezt én írtam ki anno.Már azóta sokkal jobb,nem nedvesedek annyira,és élvezem is.....Össze kellett csiszolódni de most meg a merevedéssel vannak problémák úgy hogy goo orvos.Egyébként az elején én is el akartam hagyni emiatt,de még mindig vele vagyok.

2011. okt. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Na, ezt örömmel hallom kedves 6. válaszoló, hogy végül összecsiszolódtatok. A merevedés ettől független probléma is lehet -de attól is lehet -nálam volt már ebből gond, hogy pont azért nem jött össze, mert a 14 centimen, és a nem túl vastag átmérőn paráztam...

Lehet, hogy egyszerűen meg kell nyugodnija a párodnak, és nem kell ide még orvos.

25/f

2011. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
neféljél ez még elmegy és bármlelyik pózban lehet, talán oldalról hátulról nem, de ha ügyes vagy az se gond 20
2011. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Nincsennek már gátlásai,semmi baja nincs sőt....De megyünk orvoshoz,mert ez így nem állapot:D Szépen megtanítottam amire kellett,és mostmár az orális kielégítésen kívül minden rendben:D
2011. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!