Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan éreztessem a barátnőmme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztessem a barátnőmmel hogy nagyon szeretem? Mi esik egy lánynak jól? Mit kell napközbe és este a szex előtt csinálni hogy tudja ő az életem értelme?!

Figyelt kérdés
A szexnek szinte mindig ugyanúgy állunk neki,lehet ebbe kéne valamit változtatnom hogy jobban érezze hogy szeretem?A napok felét együtt töltjük szeretnék neki a nap folyamán is kedveskedni de nem tudom mivel vagy mit szeret egy lány?!mivel tudom éreztetni hogy igenis fontos és nem csak a szex miatt?!eddig 1 barátnőm volt 4évig és nála is ellaposodott a kapcsolatunk.. értelmes válaszokat szeretnék köszi! 21/F
2011. okt. 26. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
add neki a bankkártyád
2011. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első mond valamit; hallgass rá!
2011. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első ez nagyon jó :D Ha így van akkor hidd el tudja, még csak abból is ha ránézel.
2011. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ölelgesd csak úgy, adj a homlokára puszit, igen a homklokára. azt nagyon jó. én imádom. néha csak úgy jegyyezd meg, hogy ő tökéletes neked, öleld meg csak úgy hátulról, és a nyakát közben karold át (igen a nyakát és nem a melleit) simogasd az arcát csak úgy meg ilyenek.
2011. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mosogass el helyette. takaríts helyette. főzz magadnak te kaját. neki is. azt is mosd el. barátkozz össze a mosógéppel. teregess is ki. (centizni ne felejtsd el, tudod a kakaóscsiga-jel az!) és hűts be neki sört minden nap(vagy cidert,narancslevet, amit szeret.)

nah.

2017. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!