Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Két lány között hogy zajlik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lány között hogy zajlik a szeretkezés?

Figyelt kérdés
Elvileg tudom, persze. De úgy úgy, apránként hogy kell belemelegedni?
2011. okt. 31. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem jön magától, kár foglalkozni vele. Vagy magatoktól rájöttök, vagy sem.
2011. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2011. okt. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Felcsatolható műbránerrel. Bemelegedni meg ugyan úgy kell mintha fiúval csinálnád: csók, simi, nyalogatás stb
2011. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Sehogy, messze kerüljék el egymást! A homokos, az homokos!
2011. okt. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2011. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sikoltó ***** válasza:
úgy zajlik, hogy levetkőznek és várják amig odaérek és akkor elkezdjük 3asban :D
2011. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Régebbóta vonzódnak pl egymáshoz,aztán mondjuk iszogatnak egy kicsit.Közelednek egymáshoz,csókoloznak, simogatják egymást...
2011. okt. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Leírom neked az én esetem.

Van egy barátnőm, akivel időnként lefekszem. Ugyanolyanok vagyunk, mint a normális barátnők, csak pluszban még kívánjuk is egymást. Egy szinten mégis másként nézünk egymásra, de... :) Legtöbbször azzal kezdődik, hogy végigsímít a fenekemen, vagy akár a hátamon, combomon, akkor már nem sok esély van a visszaútra. :) Sőt, időnként még egy éhes pillantás is elég. Csók, nyalakodás, újjazás. :) Nálunk kb. ennyi is. :)

2011. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
Manapság divat leszbikusnak lenni, a lányok között trendi egymással csókolózni és jó buli egymással kefélni. A jó k*rvák.
2011. nov. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Az utolsónak üzenem, hogy nem mindenki divatból csinálja. Én élvezem és izgat.
2011. nov. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!