Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor egy pasi kinyal egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy pasi kinyal egy lányt, akkor annak a nedvességnek van valami íze? Élvezik ezt a pasik? Létezik az, hogy majdnem mindig másmilyen az íze?

Figyelt kérdés
2008. márc. 20. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

eddigi tapasztalataim alapján azt kell mondjam, hogy nincs különösebb íze. Pontosabban van, de én "bőnyállal" nyalok, szóval leginkább a saját nyálam ízét szoktam érezni. Azaz szinte semmit. Számomra az illata sokkal jellegzetesebb és egyedibb, mint az íze.

Szerintem nem kifejezetten az ízt illetve az illatot élvezi az ember. Szerintem egyik sem tartozik alapból a kellemes benyomás kategóriájába. Azt élvezzük, legalábbis én, hogy ezt én váltom ki a nőből, nem az ízt, vagy az illatot. Ez nem azt jelenti, hogy undorok tőle, vagy valami ilyesmi, hanem azt, hogy ennek az illatnak ebben a szituációban helye van, így van rendben. Más szituációban nem biztos, hogy kellemesnek találnám.

Hogy mindig kicsit, vagy esetleg nagyon más, az ha belegondolsz, teljesen nyilvánvaló. Ha semmi másra nem gondolunk, mint arra, hogy mikor fürdött utoljára (most nem napokról beszélek) és azóta 30fok volt-e vagy csak 18, már teljesen más érzeteket kapunk. Ha ehez hozzáveszünk egy illatosított tisztasági/intim (sose tudom melyik melyik) betétet, meg mondjuk egy intim szappant (aminek egyébként borzalmas íze van), már az értezek széles skáláját kapjuk és akkor még a szervezet egyéb természtes reakcióit nem is vettüt górcső alá.

2008. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én barátom kifejezetten imádja,és állandóan arról beszél,hogy milyen jó íze van....hát nem próbálnám ki :)Mindíg szólnom kell neki,hogy mikopr megyek el,csak azért hogy lenyelhesse azt a nedvet... :D
2008. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Lehet gázul fog hangzani, amit irok, de én megkóstoltam a sajátom. Egyszerűen kiváncsi voltam. Hát, nincs a legjobb ize, de nem rosszabb, mint a sperma.
2008. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Nyugi én is megkostóltam :D
2008. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem, aki már belekezd az önkielégítésbe, kíváncsi arra is, hogy milyen ízű! :D Mindenkinek más, ez tényleg függ napszaktól, időjárástól, stresszhelyzettől is biztos, lelkiállapot, betegség (nem nemire gondolok), ciklusban hol tart, stb. Bizonyára nem az íze vagy az illata miatt csinálják a pasik ezt, hanem mert hatalmas örömöt akarnak ezzel okozni a kedvesüknek! ;) Nyilván van, aki még pluszba élvezi az ízt, illatot is, de ha esetleg valakinek nagyon visszataszító lenne, szólni kell, lehet, hogy szóban forog esetleg egy fertőzés, vagy bármi. Ha pedig még akkor sincs kedv a dologhoz, nem kell csinálni! Orális szexre nyilvánvalóan nem lehet kényszeríteni senkit!!! Ha viszont te szeretnéd, hogy a párod neked csinálja, akkor te is csináld neki! Annyit várj el, amennyit te is beleadsz a kapcsolatba - akár bármilyen téren!!!


Azt pedig az egyik hozzászólónak üzenném, hogy az intimbetétet a menzesz során használják a nők, a tisztasági betétet pedig a maradék 3 hét során, mikor szükségességét érzik (folyáskor). ;)

2008. márc. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
ja, illetve intimbetétet akkor is lehet alkalmazni, ha menzesz van, de tampont használ a nő, és ez mintegy plusz biztosíték. remélem, most már képben vagy a betéteket illetően! ;)
2008. márc. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
ööö izééé :D:D:D most beégtem az egész nő társadalom előtt! :D:D:D és téged is összezavartalak! szóval az imént a tisztasági betétre gondoltam, mint plusz biztosítéknak a tampon használata során! most már offolok. :P
2008. márc. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez aranyos:) köszönöm a válaszokat
2008. márc. 28. 15:41




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!