Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem élvezem ha kinyalnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem ha kinyalnak, éretlen vagyok?

Figyelt kérdés
2008. márc. 21. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy éretlen lennél. Gondolom máshogy van orgazmusod... csak így nincs. Valaki pl azt nem élvezi, ha ujjazzák, te meg ezt nem. Nincs ebben semmi rendellenes.
2008. márc. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Életem során eddig három pasi nyalt ki, az első kettőnél én sem éreztem semmit, mert nem ott izgatott a nyelvével, ahol kellett volna:S:S Nyugi nem benned van a hiba, csak a pasi a béna... A mostani barátom viszont mindig orgazmushoz vezet:P Hidd el, ha olyan pasi csinálja, te is fogsz élvezni, na de még hogy...:D:D
2008. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem. Hát köszike a válaszokat. Még nyugodtan írhattok ;-P
2008. márc. 21. 11:49
 4/9 anonim válasza:
100%

Szerintem nagyon fontos,hogy a pasid mennyire jól csinálja,és azokon a pontokon kényeztet,ahol neked jól esik,amitől orgazmusod lesz.

Én személyszerint imádom,ha kinyal a párom,de ő elötte a volt pasim nagyon bénán csinálta,hiába vezettem rá,nekem,hogy jó.

Úgyhogy szerintem beszélj vele,mondd el neki,neked hogy jó!

2008. márc. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Esteleg mond meg a pasidnak nyalás közben a másik kezeu újjával,újjaival izgassa a hüvelyed.Egyszerre a kettő tuti:-))
2008. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
arra tippelnék én is, hogy nem valami nagy vírtóz a pasi akivel próbáltad. (enyhén fogalmazva) Mint mindent, ezt is meg kell tanulni. Gondolom ismered a tested, tehát részben rajtad múlik, hogy úgy csinálja, hogy jó legyen. Irányítsd.
2008. márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezeket a válaszokat nem érted, tényleg éretlen vagy a szexhez. Mutasd meg a fiúnak, neked hol érzékeny (mondjuk a csiklód) és akkor hamar rájön, hogyan tehet boldoggá téged.
2008. ápr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Mindkettő lehet. Éretlen lélekkel, ügyetlen partnerrel :-( - bár mindkettőn lehet segíteni. Engedd el magad - őt meg vezesd, mutasd neki.

De én azt mondanám, hogy amíg nem jó, ne erőltesd. Próbálj mást...

2008. ápr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
azért nem élvezed mert szarul csinálják neked... olyan nem létezik hogy egy lányt nem tudná felizgatni a kinyalás... mond meg a társadnak hogy válasszon más technikát ;)
2009. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!