Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnan lehet erezni ha a fiu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet erezni ha a fiu elment bennem?

Figyelt kérdés
azert kerdezem mert tegnap egyutt voltam a baratommal es tudom h hulyeseg de nem vedekeztunk. legalabbis en nem szedek semmi tabit o meg nem kerdezte h szedek e. Nem lattam elelvezni h megszakitotta volna az aktust de ugyanakkor nem ereztem h elment volna belem. ezt honnan lehet tudni vagy erezni????
2008. márc. 22. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindenki éri, hogy elmegy benne a pasija, de amikor már kiveszi a hüvelyből a péniszét, lehet érezni, hogy folyik ki az ondó. Ami nyomot hagy mondjuk a lepedőn, vagy ahová éppen kifolyik.
2008. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát hatalmas nagy butaságot csináltál azzal, hogy nem védekeztetek! Lehet hogy nem élvezett el, de akkor is, az előváladékban is van elég hímivarsejt, hogy megtermékenyítsen! Ha meg elélvezett benned, akkor pláne, hogy megtermékenyülhettél! Irány egy sürgősségi és írass fel 72 órás tablettát!


Máskor pedig tessék akkor is védekezni, ha a barátod nem kérdezi meg!!!

2008. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. A lepedon nem maradt semmi nyom inkabb a bugyimba kerult egy veres szeru valadek. de nem a menstruacio mert akkor megjott volna mama. ez most mit jelent???? akkor elment bennem???
2008. márc. 22. 13:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szűz voltál? Az lehet az a véres váladék. Az ondo emg rögtön utána folyik ki.
2008. márc. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam szuz. nem ereztem h rogton kifoly volna... az elozo pasimnal igen ott ereztem.
2008. márc. 22. 13:15




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!