Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányoknak lehet probléma h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak lehet probléma h körül vok metélve?

Figyelt kérdés
15 éves srác vok...
2008. márc. 22. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Probléma csak akkor lehet, ha nem tisztálkodsz rendesen, mert a körülmetélt péniszen sokkal több baci telepedhet meg és átadhatsz valamit a lánynak. Erre figyelj csak, amúgy más gond nem lehet. Ha pedig magára a látványra gondolsz, nyugi, ha szeret a lány, akkor nem lesz ebből sem baj.
2008. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Max azoknál lehet probléma akik nem komálják a zsidókat;)
2008. márc. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ZSidó nem vok ugyh...xD:D
2008. márc. 22. 16:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjem is körül van metélve,és sokkal jobb így a szex...Én úgy tudom,hogy a körülmetéletlen fütyi több bacit megtart mint a körülmetélt.De ez már csak részletkérdés.
2008. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Problémád sztem nem lesz, max mondjuk ha én találkoznék egy körülmetélttel érdekelne,hogy más mint az "átlag" és megnézegetném:p Na jo én csak kiváncsiskodnék egy pár percet és utána rádvetném magam az illetöre akit nagyon szeretnék:)
2008. márc. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak zsidoknal divat a korulmeteltseg hanem araboknal es az angolszasz orszagokban is. Az en pasim is korbe van metelve es nekem nem gaz, tovabb birja a sex-et mert nem annyira erzekeny neki ott ami nekem csak jo! egyebkent en is ugy hallottam h a korulmeteletlen futyin tobb baci telepszik meg es jobban kell mosakodasnal tisztitani. szerintem nem gaz egyaltalan. ne izgulj.
2008. márc. 23. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ok megnyugtató..:D Mondjuk kevesebb baci telepszik meg ezt én is hallottam..meg h jobb a szex ez nem tom mennyire igaz..
2008. márc. 23. 22:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
utolso hozzaszolo. Azert jobb mert az illeto tovabb birja. Legalabbis nekem ez a tapasztalatom. es a pasim azt mondta, h nem olyan erzekeny ott meg higenikusabb es ezert szoktak itt errefele csinalni.
2008. márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én barátom körül van metélve, de nem mondanám, hogy nem érzékeny neki ott lennt. Szeintem sokal érzékenyebb így, és absyolut nem birja tovább. Na de ez gondolom változó.
2008. márc. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!