Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A kisajkaim kicsit kilógnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kisajkaim kicsit kilógnak a nagyajkak alól. Ettől még tetszhet egy pasinak?

Figyelt kérdés
Engem nem zavar, csak elgondolkodtam, hogy talán mást majd fog...
2008. márc. 22. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mást sem fog zavarni. Ha szeret valaki, nem ettől fog megutálni. Meg szerintem ha arra kerül a dolog, nem azzal fog foglalkozni :-)
2008. márc. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sőt még szép is tud lenni, ahogy bepirul ahogy felizgulsz. Szép keretet ad a luknak, nem olyan kislányos hogy csak 2 narancscikk és közte semmi!
2008. márc. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
elarulom nem vagy egyedul ezzel ;) nem hiszem hogy tudná zavarni...
2008. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
engem nem zavarna....sőt!!! Már attól beizgultam hogy elképzeltem :D
2008. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

az elöttem lévőhőhöz csatlakozok.

a képet e-mailben küldheted. :D

2008. márc. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, ahogy nyugalomban kinéz, teljesen más lehet, mint izgalomban. Egyébként, ha egy fiú szeret, akkor nem fogja zavarni, akárhogy is nézel ki. Ne ezzel kezdd a "bemutatkozást"... :-)
2008. ápr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!