Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert szeretett smarolni csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szeretett smarolni csak az elejen a baratom?

Figyelt kérdés
Nemreg megkerdeztem a baratomtol,h miert van az, h mar szex kozben soha nincsenek azok a szenvedelyes puszik, mint minden kapcsolat elejen...hisz tobb mint egy eve egyutt vagyunk, es mar nincsenek azok a hosszu puszik..nem ertettem egeszen a valaszat, mert azt mondta, h mar mas szakaszon vagyunk, es h unja azokat a hosszu smarolasokat,mert ugyis ugyanoda lyukadunk ki..Szerintem az elojatek fontos resze, es nem tudom hogyan magyarazhatnam neki el, h az szep es szerintem kell...Vagy nem?
2008. márc. 23. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legtöbb kapcsolatban így van. Főleg azoknál, akik hosszú ideje vannak együtt, mert ahogy a barátod is mondta ez már egy másik fázis. Megmondhatod neki nyugodtan, hogy neked szükséged van rá általában is meg az előjáték közben is, és néha azért lehetnének hosszú csókok. Biztos nem fog nagyon hőbörögni ellene. De ebben nincs aműgy semmi különös, mondjuk mr egy fél éves kapcsolatban sem smárolnak annyit a párok, mint a legelején, amikor egész nap össze vannak nőve a szájuknál :-)
2008. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elején szerintem jobb hiján smárolnak. :) Amikor szex is van, akkor másé a főszerep. Persze ott sem elhanyagolható. Beszéld meg vele.
2008. márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerősöm vőlegénye pl. azért nem szeretett smárolni, mert a menyasszonyának hideg volt a csók elején a szája, és azt mondta ez olyan kiábrándító.
2008. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A férfiak ÁLTALÁBAN kevésbé kedvelik ezt egy kapcsolat későbbi szakaszaiban (tisztelet a kivételnek!) - míg a nők akkor is szeretnék.

Azonban a többség könnyen kapható rá később is, ha valamit remél tőle! Tehát, ha tudja, hogy te mennyire szereted, akkor lehet, hogy néha rászánja magát. Kérjed néha (nem mindig szóval... lehet azt éreztetni is) - de ne túl sűrűn.

2008. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!