Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melegek miért nem hűségesek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek miért nem hűségesek?

Figyelt kérdés
Csak olyat olvasni, hogy egyéjszakás kapcsolataik vannak a melegeknek, de miért?
2009. máj. 12. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, hogy csak olyanok vannak, de az igaz, hogy gyakrabban váltogatnak párt, és hogy az egyéjszakások valóban gyakoribbak náluk.


Ennek elsődleges oka, hogy a külső körülmények nem kedveznek a meleg párkapcsolatoknak. Mások előtt nem vállalhatják fel magukat, nem járhatnak kézen fogva az utcán, főleg nem csókolhatják meg egymást. Legtöbbször még a szüleiknek se mutathatják be a párjukat. Azon a néhány melegbáron kívül szórakozóhelyre se mehetnek el úgy, hogy egy párként lehessenek együtt. Egy olyan kapcsolat pedig, amit ennyi körülmény akadályoz, eleve sokkal nehezebben tartható fenn.

2009. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek, de itt van még az is hogy amit olvasni lehet az elég messze áll a valóságtól. Teljesen "hétköznapi" melegeket meg minek mutogatnának mondjuk a tévében? Az senkit nem érdekelne. Így leginkább csak arról hallunk milyen sz*r emberek. Aztán jön az általánosítás hogy mind ilyen...
2009. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló nagyon jól megragadta a lényeget. Én még azt olvastam, hogy azért is, mert a férfiak alapból is nehezebben "horgonyoznak" le EGY nőnél.

Bár ezt magamon nem vettem még észre...17/F-meleg

2009. máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem mindenkire igaz, csak általánosítanak.

Én pl. 6 éve vagyok együtt a párommal:] 22/F

2009. jún. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert a melegek jobban szeretik a f@szt a lányoknál
2011. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem szimplán azzal magyarázható, hogy a melegeknél gyakoribb az egy éjszakás kapcsolat, hogy itt mind a két fél férfi. Mint tudjuk, a férfiaknak jobban kell a szex, mint egy nőnek. Mivel két férfi kapcsolatáról van szó, sokkal egyszerűbben meg lehet oldani a szexet.

Ettől függetlenül egy meleg is tud ugyan olyan hűséges lenni, mint egy heteró.

2011. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!