Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátnőmet eddig csakis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet eddig csakis hüvelyi orgazmussal vittem el a csúcsig, de nem veszem észre mindig, hogy mikor van orgazmusa. Mik a jelei lányoknál?

Figyelt kérdés
2008. márc. 23. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hevesebb légzés, megfeszült izmok. Amúgy meg rá is kérdezhetsz aktus közben, hogy megvolt-e már.
2008. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom közbe ezzel frusztrálni... Az a 20-25-30 perc csakis az őszinte szereteté. Csak zavar, hogy nem veszem észre mindig :(
2008. márc. 23. 21:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Szerintem ha igazán orgazmusa, azt nem lehet nem észre venni, az olyan heves.

Megkérdezted és mondta, hogy az van? Mondani sok mindent lehet...

2008. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Együttlétünk 90%-ába észreveszem magamtól, csak van mikor vagy én nem figyelem éppen, vagy nem mutatja ki.

Csak az éredekelt, hogy van-e olyan jel, ami arra utal...

2008. márc. 23. 21:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
persze, h van olyan jel. pl amit az első válaszba írtak: heves légzés, esetleg nagy nyögések(ek):D vagy megfeszült izmok talán még az is, h összegyűri a lepedőt maga alatt annyira megmarkolja :D
2008. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
/mintha csak a barátom írta volna ezt:)/elég sok lánynál van h megmarkolja a párnát, az izmai megfeszülni...(a lábujjait megszorítja v hogy is mondjam:) ) figyelj jobban a barátnődre:)
2008. márc. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
az én barátnőmnél nem lehet nem észrevenni, amikor orgazmusa van... szinte menekül, olyan mértékben jó neki. megmarkolja a lepedőt, vagy épp erősen belémkapaszkodik, az izmai összerezzennek többször, és néha felnyög, gyorsabban lélegzik. fantasztikus!
2008. márc. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelyizmok erősen összehúzódnak, utána meg ritmikusan összehúz és elenged, mintha lüktetne.
2008. ápr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!