Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az normális ha a barátnőm nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a barátnőm nem indul be a puszta látványomtól és ha meglát akkor nem jut eszébe az hogy kedve lenne fetrengeni?

Figyelt kérdés
A barátnőm mondta hogyha rámnéz de ha egy másik nagyon jó pasira attól sem indul be és nem jut eszébe az hogy szeretne fetrengeni, de ha elkezdem simogatni akkor élvezi és felizgul!csak a barátnőitől azt hallja hogy egy pasi puszta látványától felizgulnak..mi a normális?
2008. márc. 24. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én speciel attól beindulok, ha csak a barátomra gondolok, ha meg már meg is látom, akkor ihajjj! :P:D:D Nem akarok ünneprontó lenni, de biztos vonzódik hozzád? Mert, ha külsőleg nem talál téged vonzónak, vagy nem tetszel neki, akkor szokott ilyen reakció lenni, szerintem. :S Az meg nyilván már egy normális reakció, hogyha elkezd egy pasi simogatni egy lányt, felizgul. Kivéve persze, ha nem leszbikus... De szerintem általában azért, ha odavagyunk egy pasiért, akkor a látványától tuti neki akarunk esni! :P ;))
2008. márc. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A nők nagy többsége a látványtól nem feltétlenül indul be, ebbe nincs semmi.Minálunk az érzelmek, testi érintkezéseknek van nagy szerepe,persze az csak jó ha a látványtól is beindul valaki,de ha a barátnőd nem ilyen,ne hibáztasd, kényeztesd ,és fogadd el, hogy ez van,és még az is lehet hogy változni fog,csak idő kell neki.
2008. márc. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Én pl. mindennap suli miatt együtt voltam a pasimmal. Nedvesen, megőrülve kellett volna ülnöm mindig mellette? Attól még ugyanúgy kiván szerintem, de nem akarhatod, hogy minden percben ezen járjon az esze.
2008. márc. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem indulok be attol h meglátom. nyilván nem leszek nedves a semmitöl, hanem azért bujnunk kell egymáshoz. Bár van olyan mikro alapbol be vagyok indulva,de teljesen normális ha a puszta látványodtol még nem akar egyböl szexelni
2008. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A pasik visuálisabbak. az ő fantáziájukat jobban megmozgatja, hogy mi leet a ruha alat. vagy egyáltalán egy női tesz látványa. a nőkben ÁLTALÁBAN, ez nincsen meg. én sem izgolok fel arra, hogyha meglátom a barátomat. pedig igen aktívan élünk nemi életet.egy nő az érintéseket kedveli. persze ittis-ottis vannak kivéelek. hisz mindannyian mások vagyunk. ugyhogy semmi baj nincs a barátnőddel. megnyugodhatsz:D
2008. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A férfiak inkább a látványra vannak kódolva - a nők inkább a kedvességre. Ez van.
2008. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!