Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és szeretném a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és szeretném a szexet de a barátnőm még úgy érzem nem készült fel rá.. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves srác vagyok! Már nem vagyok szűz ezt tudja a barátnőm is! de ő még az és hát én már szeretném ha megtörténne vele a szex! mit tegyek hogy ő is akarja?
2008. márc. 25. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem semmiképpen se eröltesd a dolgot. Azzal többet árthatsz, mintha vártál volna még egy kicsit. Hova sietsz? Még csak 15 éves vagy! Különben pedig, ha ő is felkészült, mindkettőtöknek jobb lesz, hidd el - tapasztalat. Addig is vannak más módjai egymás megismerésének, pl petting ;-)
2008. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne siettesd, hidd el kiábrándul belőled. (tapasztalat) Várj, amíg nem mondja azt neked hogy most eljött az idő. Nah de 15 évesen...ohhh szivem még elötted az élet. :)
2008. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindnekinek!!!!!!!! ;-)
2008. márc. 25. 13:48
 4/6 anonim válasza:
100%
szia!már bocs de 15 évesen minek kell még a szexre nektek gondolni?aztán meg ha becsúszik véletlenül a gyerek vége van mindenek!!én nem értem én se vagyok valami öreg mert24 éves vagyok de amikor én voltam ennyi idős akkor max járhatunk együtt a barátommal !!semmi más!! szóval te tudod de lehet hogy b.nőd érzi hogy még nincs itt az ideje!vagy nem te vagy a számára az igazi akinek ezt ő odaadná!
2008. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a világ már másabb világ. Hamarabb érnek a lányok is, meg hát az egész konzervatív gondolkodásmódnak nyoma sincs. Ez persze nem feltétlenül jó.

Te, mint kanos fiú annyit tehetsz, hogy türelmes vagy a barátnődhöz. Hidd el, neki is el fog jönni a megfelelő idő, amikor már ő is kíván téged, és nem fél majd megtenni. Ehhez persze kell a bizalom, és az, hogy ő is felkészüljön. Addig óvatosan bánj vele, ne erőszakoskodj!

De keltsd fel az érdeklődését. Egy kis petting, egy kis ilyen, egy kis olyan biztos őt is kellően felizgatja.

2008. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én sem szerettem volna de szerintem az Isten is úgy akarta mikor áramszünet lett :) nem is erőltette h márpedig ez meg ez lesz csak szépen elkezdett simogatni,puszilgatni,belecskolt a nyakamba és már meg is történt! az biztos h nagyon óvatosan kel bánni a szűz lányokkal!! mi több mint 1órát szenvedtünk mire rendesen belémhatolt.nagyon vigyázz rá..neki ez sokat jelent.
2008. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!