Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Édeskettes, vagy édestöbbes?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Édeskettes, vagy édestöbbes? Én szexuálisan bőven kiéltem magam, de uram csak most kezdené ezt velem, de nem biztos, hogy én visszavágyom abba az életbe! Leginkább a pasik szemszögéből érdekel a dolog!

Figyelt kérdés

Együtt voltunk már swingerbe 2x, és tetszett, de ő egyenesen imádta..Szeretné párokkal is kipróbálni, amit én sem ellenzek, de még ódzkodok tőle egy kicsit..

Én bőven kiéltem magam, szeretnék egy meghitt, nyugodt kapcsolatot. Ő csak most kezdi felfedezni a szex némely formáját..Sokszor felhozza a témát, keresget a párok között, ha hétvégén bulizni megyünk, mindig felveti, hogy mehetnénk inkább swingerbe..

Nekem egy kicsit ez sok..Mindent akar és azt azonnal...Én inkább csak "különleges" alkalmakkor lennék benne ezekben..

Bár szeret, és nélkülem semmit nem csinálna, de én mégis tartok attól, hogy így nem lesz mellettem 100%-ig boldog...

Mit, vagy inkább hogyan tudok úgy cselekedni, hogy mindkettőnknek jó legyen??


2008. márc. 25. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Késő bánat, ha nem dugatod meg magad a fél országgal, most a férjeddel élhetnétek ki magatokat.. és még te is élveznéd. Nem értem az ilyen nőket mi mozgatja, hogy képesek (mindig mással) "kiélni magukat", utána meg egy szanaszét pakolt puncit adni "imádott férjüknek".

Lehet h gyerekes a gondolkodásom, de nekem nem kéne olyan feleség/barátnő aki több "azt" fogott mint kilincset..

2008. márc. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor úgy látom nagyon nem érted mi az én gondom!!!!!

Nekem volt már komolyabb, rövidebb, vagy csak fútó kapcsolatom,és igen...élveztem az életem még tiniként..., de uram az, aki ebbe szeretne "visszarángatni"..Ő szeretne swingerbe járni, Ő szeretné, ha másokkal is szexelnénk..nem ÉN..

2008. márc. 26. 06:27
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

nos, ezt el tetszett szúrni.

szép dolog az őszínteség, csak utána szembe kell nézni a következményekkel.

Minden pasi (vagy majdnem minden) arról álmodik, hogy olyan kedvese legyen, aki benne van ilyen dolgokban. A tied most megtalálta. Legalábbis az alapján amit (gondolom) elmeséltél neki, ezt sikerült leszűrnie. Ha akkor élvezted, akkor most miért ne tennéd? Nem kellett volna neki beszámolni és most nem lenne baj.

A szellem kiszabadult a palacból, visszatömködni már nem lehet. Az egyetlen, hogy megpróbálsz világos szabályokat felállítani. pl. 2havonta egyszer vagy valami hasonló.

Ha teljesen elzárkózol a dologtól, akkor arra rámehet az egész kapcsolatod, mert olyasmitől tiltod, amit te magad csináltál, ami meg nyilván nem fair. (az évi egy biztos nem fog működni)

2008. márc. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Tudod, szerintem ez nem párkapcsolat. A PÁRkapcsolat 2 ember szerelméről és szexualitásáról szól. Mindkettőtöknek akkor jó lesz jó, ha külön utakon kezdtek el járni. Te is találhatsz magadnak egy nyugodt a szexuális kíváncsiságát már kiélő férfit. A férjed is találhat magának egy olyan nőt aki mindenben benne van--akár másokkal is--de azt nem feleségnek hívják.....
2008. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kapcsoltatunk meghitt, és nagyon jól működik..Mi egymásnak lettünk teremtve..Sok házas ismerősünk van, akik szintén szertetik ezeket a partykat és nagyon jól működik a házasságuk..Én is szeretem ezeket a dolgokat, páromnak is nagyon tetszik, hogy benne vagyok ezekben, csak a tempó a gyors...szeretném arra valahogy rávenni, hogy lassítsunk...és csak különleges alkalmakkor menjünk ilyen buliba....
2008. márc. 28. 07:02
 6/8 anonim válasza:
100%

Ajj, itt minden válaszadó olyan... nem is tudom milyen szóval illetni őket. Demokratikus világban élünk! Tartsuk tiszteletben mások döntéseit, ne akarjunk helyettük választani milyen életmódot akarjanak űzni. Azt tesznek az emberek, amit akarnak, addig a percig, amíg abban más nem károsul. Ezen a fórumon, ilyen kérdések esetében mindenki jobban tudja hogyan kéne, de mivel a válaszadó valószínűleg nem élt ilyen/olyan életmódot, ezért nem mondhatja meg, hogy utasíthatja, mit csináljon a másik, csakis tanácsként mondhatja el véleményét, de azt is csak választékos szóhasználattal. Felnőtt emberek vagyunk, viselkedjünk felnőttként, és használjuk ezt a fórumot a rendeltetésének megfelelően: ne hátráltassuk, hanem segítsük a kérdőt!


Visszatérve a felvetett témára. Szerintem a legmegfelelőbb, ha megbeszéled vele, hogy még ne. Elmondhatod neki, hogy még nem szeretnéd, mert inkább vele szeretnéd tölteni az elkövetkezendő alkalmakat, de elhintheted neki, hogy "de majd később lehet róla szó" :) Valószínüleg ez nem fog sokat hatni, mert azt nem feltétlenül fogja megoldani, hogy a párod minden hétvégén felhozza a témát. Ezt sajnos el kell fogadni. Ismerem az érzést, hogy milyen az mikor a férfi vágyik valamire, de még nem kaphatja meg, mert én is férfi vagyok. Ilyenkor akarva-akaratlanul felhozza a témát újból és újból, csak hogy hátha meggondolja magát :) Ezen sajnos nagyon nehéz változtatni, de ha a párod belátja, hogy most nem megfelelő, majd később lehet róla szó, akkor talán ez a probléma is megoldódik :)


Remélem segítettem. :)

Üdv.

2008. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó válaszadó kedves szavait..az előző "segítők" inkább a skarlát betűt aggatták rám, mert nem szüzen megyek férjhez:((

A problémát én is ily módon probálom megoldani..és úgy tűnik beválik...persze az is sokat segített, hogy néha-néha meglepem magunkat, főleg ót egy új "játékkal", vagy egy szexi fehérneművel..próbálom minnél változatosabbá és színesebbé tenni az együttléteinket..eredményesen:)) Még egyszer köszönöm...

2008. márc. 30. 16:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha élből nem veted el/meg, nyugodtan ki lehet próbálni. Én mint "síró" harmadik keveredtem ilyesmibe (Síró, mert nem mondhatom magamat nevetőek, ha a feleségem találta ki.), de még én is élveztem az ugyancsak pikáns szituációt. Ugyanis meztelenül, álló szerszámmal szeretkezést látni olyan izgató látvány volt, hogy nem okozott problémát az, hogy a páros egyik tagja a feleségem, de az sem, hogy éppen "megcsal". Meg a többi, szokatlan dolog... Nagyon fontos megemlíteni, hogy a másik fiút nem "kívülről hoztuk". Régi barátom volt, és a kedvesem szemelte ki. Nem több közül, hanem azért dobta be a "gruppen" gondolatát, mert megtetszett Neki a barátom. (Aki szintén megéri a pénzét, mert egyből válalkozott a feladatra.)
2009. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!