Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom maszti közben más nőkről fantáziál? Ezt minden pasi így csinálja?

Figyelt kérdés
2008. márc. 26. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos elég gyakori jelenség.A férfiak másképp gondolkodnak,attól még szeret téged,de férfiból van.
2008. márc. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem valamilyen szinten igen. Ezt így elmondta neked?

Az viszont már elég furi, ha el is mondja. Inkább csak gondolatban csaljon meg.

2008. márc. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

valószínűleg megkérdezte és választ is kapott rá. Csak éppen nem azt, amire számított... :)


teljesen normális. A férfinál a szex és a szerelem külön fut.

2008. márc. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Fut az együtt is ha igazán szerelmes... Valamit nem kap meg tőled ez egyértelmű, derítsd ki mit.
2008. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, ezt az utolsót főleg, ezt megfogadom... am én nem vagyok hajlandó belenyugodni abba, hogy minden pasi ilyen és kész. Lehet, hogy beletörik a bicskám, de akkor is! :)
2008. márc. 26. 23:13
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Pedig sajnos bele kell nyugodnod!Mert színte minden pasi szokott más nőkröl fantáziálni.Attol még szeret téged,nem is tudják megmagyarázni,hogy miért fantáziálnak más nőkről.Szerintem így vannak bekódolva.
2008. márc. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
hát nem tudom de én úgy vagyok vele h az én pasim ne álmodozzon másról ha velem van :S!én mindent megadok neki (azaz remélem) és akkor szerintem nincs szügsége másra!én sem álmodozom másról ha vele vagyok vagy ha nélküle...
2008. márc. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
fiúk is kommentelnének...? végülis gondolom ők tudják leginkább a választ...
2008. márc. 27. 16:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is ettől szenvedek, csak én már orvosi eset vagyok, és nagyon elkeseredett. Jártam fél évig dokihoz, de nem megy ezt elfogadnom. Inkább én is bicskát fogok törni. :(
2008. márc. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Nem így van, ahogy az előttem szolól írták. Legalábbis szerintem. Én szerelmes vagyok a páromba, s nem is tudnák másra gondolni. Persze, ha csak azért jár a pasi a csajjal, hogy dughassa, akkor lehet másra gondol.
2008. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!