Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátommal egy éve vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal egy éve vagyunk együtt. Csak hétvégén tudunk találkozni, mert mindketten másik városban tanulunk, múltkor akartam vele szerelmeskedni, erre azt mondta nincs kedve, mert ritkán találkozunk. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre gyakoribb, hogy nincs kedve hozzá, de szeret.
2008. márc. 26. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem épp ez az a válasz, amit szeretnél, de nem kavar félre? szerintem nem okés, hogy nem kívánja. pont, hogy ilyen esetekben sokkal jobban kívánja az ember a szexet.
2008. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

pl. az, hogy fáradt.

Én, amikor hazajöttem az egyetemről hétvégére, leginkább magammal akartam foglakozni. Konkrétan pihenni. A legutolsó dolog ami hiányzott egy nő. Igaz nekem volt az egyetemen...

2008. márc. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván fáradt,bár én azzal nem értek egyet h azért nincs kedve szexelni mertr riktán találkoztok. Pont ezért kellene h legyen kedve... vagyis az én pasim akk mégjobban kiván ha régebben szerelmeskedtünk.
2008. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Gyanús...
2008. márc. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van valmi gond de elsodlegesen vele kell megbeszled ezt erre csak ez a megoldas, kerdezz ra.Sok sikert!!
2008. márc. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Hány évesek vagytok??? figyelj, ha szeret, akko mért ne akarna veled lefeküdni...? sztem lehet h már nem szeret Téged,csak mondja, vagy naon yol szinleli, me egy pasi ha szeret vkit akkor mindig kivánja!!Vagy netán vki más vkije van, mivel csak 7végén taliztok, az nem vmi yo...:(( Bocs ha nem vmi fényeset írtam!) Csak az igazságot, sztem keres egy olyan pasit, aki közel van hozzád!
2008. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát ez rossz felelet, ha fáradt lenne akkor zat mondaná, ha ritkán találkoztok annál inkább kell hogyh iányozz neki és örüljön neked, és kimutassa hogy szeret, akár szeretkezéssel is, ennyi erővel mnodhatná hogy szakítsunk, mert ennek nincs értelme, mert ez nem kapcsolat így hogy ritkán látlak. Vagy úgyis ritkán találkozunk, akkor inkább sose találkozzunk. Gyanús, én se örülnék ennek. Egy év után mondi lyet? Amúgy attól függetlenül, hogy hűséges, és nem szerelmes másba még nem biztos, hogy beléd szerelmes.

Ha már csak szexuálisan sem használ ki, akkor tényleg lehet nem szeret.

2010. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!