Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mivel tudnék jobban felizgulni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnék jobban felizgulni? Mennyi nedv van amikor már elégge felizgult az ember?

Figyelt kérdés
A barátommal nemsoká megtenném 1x, Ö már mikor csókolozunk nem kell neki sok és felizgul.Viszont én még nem érzem úgy hogy megfelelöen felizgulnék, igaz nedvesedem. Ö hamarabb izgul fel mint én...
2008. márc. 26. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

a mennyiség emberfüggő. Ha csúszik, az már jó. :)

a pasik sokkal gyorsabban jönnek hangulatba, mint a lányok. (ha belegondolsz, egyszerűbb is nekik, csak engedni kell a vért áramolni, neked meg nedvet kell termelned.)

Szakítani kell időt előjátékra. Kényeztesd vele magad, mondjuk szájjal, biztos hajlandó lesz rá. Nem kell izgulni, eléggé nedves leszel, mire oda juttok.

2008. márc. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt semmi nem a kell -ről szól, szóval csak érezd jól magad!

Az, hogy mi izgat téged neked kell tudnon pl mikre gondolsz mikor maszturbálsz vagy milyen titkos vágyaid vannak stb. Ezeket meg kell osztanod vele, hogy tudjon igazi örömet szerezni neked.

2008. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szia.Szerintem az a megoldas,h nagyobb hangsujt tegzetek az elöjatékra.Meglattod,h utana jobb lessz
2008. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!