Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen élmény a szex hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen élmény a szex hetero férfiként férfival?

Figyelt kérdés
2008. márc. 28. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Remélem ez nem megint egy olyan provokatív kérdés...valaki vagy meleg és regisztrált.és ő ír állandóan ilyeneket,vagy valaki brahiból írogat ilyenket,hogy szopni akar pedig férfi meg hasonlók.

Léccike ezt fejezzétek be.

2008. márc. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pusztan csak erdeklodok. Miert olyan nehez ezt elhinni? Megmondom oszinten en szivesen kipribalnam. Ug uj elmenyt jelentene.
2008. márc. 28. 15:34
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
ez már beteges, szerintem is fejezd be...mire jó?
2008. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
A hetero beállítottság lényege, hogy nem csinálja az ember férfiként férfival.
2008. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Eleve ott kezdődik, hogy ha már a férfiakat is megkívánja egy férfi, akkor már hetero semmiképpen sem lehet! Biszex, vagy homo! De hetero nem!!! Gusztustalan dolognak tartom!
2008. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Miért a nők álmodozhatnak, hogy másik nővel vannak? Semmi gond. Azért élünk hogy mindent kipróbáljunk. A barátom mesélte, hogy fiatal korában volt férfval (nem szeretkeztek csak petting) , de nem volt neki élmény csak kipróbálta. Mindigy hogy ki elégít ki, főleg a férfiaknak könnyebb az orgazmus. Én kutyával próbáltam vicces volt:-) Nem kérek elítélendő válaszokat. köszönöm
2008. márc. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Sok eszed lehetett! Állatkínzó!!!
2008. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkoris....én pl nem álmodozom,hogy nővel nyalassam magam...1 válaszadó
2008. márc. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8%
Kutyával én is próbáltam, tényleg vicces volt :D Amúgy semmire nem kényszerítettem ő erősködött én csak engedtem :P
2008. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bár én nő vagyok, de teljesen megértem a meleg pasikat. Végülis én is a férfiakat szeretem.


Szerintem érdekes élmény lehet pasinak pasival. Hiszen a pasi jobban tudja hogy mi a jó egy másik pasinak. És nem baj az ha biszex vagy, azok is emberek. Látod van aki kutyával is dug, mégis ember marad.

2008. ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!