Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasik olyan csajjal is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik olyan csajjal is képesek csókolózni aki nem is tetszik nekik? Vagy csak olyannal csókolóznak aki legalább bejön nekik?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy minden pasi más, de úgy általánosan kérdezem ...
2008. márc. 30. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy pasim aki képes volt bárkit nemcsak megcsókolni, de pózba is vinni a dolgot. ...meg is szabadultam tőle de sajna még nem időben...

Mindenki más. Kinek mi az igénye.

2008. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
A csók nem jelent szart sem ha azt hiszed hogy ebből messzemenő következtetést tudsz levonni akkor álomvilágban élsz. Minden pasi képes mindenkit megcsókolni ha nem olyan ronda mint a bányarém vagy nem olyan a szája mint a pöce...
2008. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Főleg, ha részegek is
2008. márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit sem jelent!
2008. márc. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az hogy minden pasi más! Viszont tapasztalataim szerint, nagyon sok pasi, hát a 90%-uk képes olyan lányokkal is csókolózni vagy szexelni akik nem tetszenek nekik!
2008. ápr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én lesmárolok bármilyen csajt, csak


1. Ne legyen büdös a szája

2. Ne részesítsen senkit előtte orális szexben


A többiek jöhetnek

2010. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te Jó Isten...
2010. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!